Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Avast koupil firmu secure.me

redakce 06.05.2013

Firma AVAST Software oznámila, že získala secure.me, společnost v oblasti ochrany soukromí na sociálních sítích, která pomáhá uživatelům držet citlivé informace v bezpečí a zaměřuje se na ochranu dat před aplikacemi, které mohou být nebezpečné nebo shromažďují data uživatelů.

Díky akvizici secure.me získává společnost AVAST nové klíčové technologie v oblasti ochrany soukromí na sociálních médiích, pokročilé kontroly obsahu a zabezpečení aplikací na mobilních zařízeních. AVAST se také okamžitě stává významným hráčem v oblasti zabezpečení sociálních médií prostřednictvím Facebookové aplikace secure.me, která je číslem jedna v tomto segmentu. Její sofistikované algoritmy analyzují a upozorňují na aktivity na Facebooku, které by mohly ohrozit soukromí uživatele, jeho bezpečí i dobrou pověst.

"Vždy jsme byli fanoušky řešení a souvisejících technologií, které secure.me vyvinula a uvedla na trh," uvedl ředitel technologické sekce společnosti AVAST Ondřej Vlček, "a nyní pracujeme rychlostí světla, abychom je plně integrovali do naší nabídky neplacených i prémiových produktů, tak aby pár set milionů našich uživatelů mohlo tyto výhody také využívat."

Technologie použité ve Facebookové aplikaci Secure.me, v rozšíření do prohlížečů App Security a aplikaci pro iOS budou dostupné v produktech AVAST koncem roku 2013 a přinesou další úroveň zabezpečení téměř 200 milionů uživatelů produktů AVAST.
Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud