Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Batohy na notebook Thule

Pavel Trousil 17.04.2018

Nová řada kvalitních zavazadel Thule Subterra je inspirována městským stylem a určena pro manažery na cestách. Podle výrobce nabízí mnoho úložného prostoru, designový vzhled a nejvyšší kvalitu zpracování.

Nový batoh Thule Subterra Backpack se dodává ve dvou velikostech s objemem 23L a 30L. Je vhodný pro náročné uživatele a manažery, kteří potřebují mít neustále u sebe vše, co ke své práci potřebují. Vejde se do nich tablet, notebook, powerbanka, dokumenty a další nezbytnosti. Vše přehledně a úhledně sbalené ve velikých kapsách. Vnitřní prostor je světlý, aby byl přehledný i za horšího osvětlení.

thule-subterra-backpack-23l-feature-01-3203437-3203438-3203439-nahled

Na zádech batohu, který je vyroben z odolné nylonové látky, jsou odvětrávací průduchy a pásek, kterým lze připevnit batoh k dalšímu zavazadlu na kolečkách. Řadu cestovních zavazadel Thule Subterra lze totiž mezi sebou kombinovat a zavazadla jsou navržena tak, aby k sobě všechna perfektně ladila. Batoh je k dostání ve třech barevných variantách a to Dark Shadow, Mineral a Ember. Doporučená maloobchodní cena batohu Thule Subterra Backpack 23L je 3 299 Kč a Thule Subterra Backpack 30L 3 799 Kč.

thule-subterra-ls-malmo-landscape-160615-37650-nahled

Pro ty, co potřebují ještě více prostoru, je určen batoh Thule Subterra Backpack 34L. Pro oblečení je uvnitř batohu připravený vyjímatelný samostatný vak, který lze třeba ponechat na hotelu, zatímco si vezmete na obchodní schůzku nebo na výlet pouze batoh s pracovními věcmi. Doporučená maloobchodní cena Thule Subterra Backpack 34L je 4 599 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud