Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátové datové úložiště Toshiba Canvio AeroCast

redakce 19.12.2014

Externí pevný disk Canvio AeroCast s kapacitou 1 TB snadno propojíte se zařízeními, jako jsou mobilní telefony, počítače nebo tablety, a zároveň máte možnost využít vestavěný slot na paměťovou kartu SD. Může sloužit jako záložní úložiště nebo jako přenosná datová knihovna.

Canvio AeroCast představuje intuitivní a snadný způsob zálohování hudby, fotografií, videí a dalších dat z mobilních zařízení i počítačů a zároveň poskytuje možnost jejich okamžitého využití v dalších zařízeních. Celý proces probíhá bezdrátově přes Wi-Fi. Můžete tak uvolnit na svých zařízeních místo a všechna data mít zároveň ihned k dispozici.

to-hdtu110xkwc1-600-06-nahled

Neomezené možnosti zálohování a využití dat

Canvio AeroCast je přístroj, který se dokázal přizpůsobit dnešnímu tempu a dovolí ukládat data doslova „za pochodu“. Disk má vestavěnou baterii, díky které můžete mít přístup ke všem svým souborům okamžitě a kdekoli, bez nutnosti propojování zařízení kabelem. Stačí ho mít jednoduše s sebou v tašce nebo kapse. Baterie udrží disk v chodu až 5 hodin na jedno nabití. Vestavěný slot na paměťovou kartu SD umožní zálohovat data i z digitálních fotoaparátů, které nejsou připraveny na bezdrátovou komunikaci s okolím. Přístroj má integrovaný Wi-Fi acces point, a k jeho využití není potřeba být v dosahu internetu. Připojení externího disku Canvio nemá vliv na vaše internetové připojení a lze tak na jednom přístroji používat obojí.

Přehrávání uložených dat na velkém televizoru

Aplikace Google Cast vám umožní v kombinaci se samostatně prodávaným přijímačem Chromecast jednoduše a opět bezdrátově prohlížet uložené fotografie nebo filmy na velké televizní obrazovce. Ovládat můžete vše z pohodlí své pohovky tak, jak jste zvyklí, pomocí smartphonu nebo tabletu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud