Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bílé myši: Realita nebo Delirium Tremens?

redakce 09.05.2017

Někomu se zjevují bílé myši po požití většího množství alkoholu. Jiný je zase může nechat klouzat po protiskluzové podložce…

Speciální edice myší EC s lesklým povrchem a bílou barvou, a novou podložku G-SR-SE na motivu populárního Counter Strike portálu HLTV se objevuje pod obchodní značkou Zowie by BenQ, zakčky pro eSport.

Myši řady EC mají ergonomický design pro praváky se dvěma tlačítky na pravé straně. K dispozici jsou dvě velikosti – velká EC1-A a o něco menší EC2-A. DPI lze nastavit na hodnoty 400, 800, 1600 a 3200. Lze nastavit i obnovovací frekvence USB na 125, 500, resp. 1000 Hz a jsou zkonstruovány tak, aby se daly plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů.

Podložka pod myš G-SE-SE návrhem vychází z modelu G-SR. Má tloušťku 3,5 mm a rozměry 480 x 400 mm. Vyrobena je v kombinaci vysoce kvalitního textilního povrchu a dokonale hladké gumové protiskluzové základny. Motivem na přední straně je HLTV, nejpopulárnější světový portál počítačové hry Counter Strike.

Myši ZOWIE by BenQ EC1-A a ZOWIE by BenQ EC2-A jsou k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 64,90 euro s DPH na Slovensku.

Podložka ZOWIE by BenQ G-SR-SE je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 799 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud