Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Bitdefender VPN pro všechny

Josef Mika 22.03.2018

Služba VPN je nově obsažen ve všech produktech Bitdefender pro Windows a Android. Je možné ji využívat zdarma až do objemu 200 MB na zařízení denně.

Bitdefender VPN uživatele automaticky připojí k optimálnímu serveru, ve verzi zdarma bez možnosti změny. Služba Bitdefender VPN Premium navíc poskytuje uživatelskou možnost změny lokace a neomezený objem dat.

Bitdefender doporučuje využít VPN v případě, že se chcete připojit k veřejné bezdrátové síti, chcete i na cestách přistupovat na obsah s lokálním omezením nebo chcete skrýt svou IP adresu.

Bitdefender VPN Free je obsažena ve všech produktech pro Windows a Android v nejnovější aktualizaci. Pro spuštění stačí mít aktivní předplatné. Pro získání Bitdefender Premium je potřeba mít speciální předplatné.

Velmi zajímavá je skutečnost, že se službou Bitdefender VPN Premium máte přístup k rozšířené síti virtuálních lokací po celém světě, což znamená, že můžete procházet web, jako byste byli ze Spojených států, Evropy nebo jiných oblastí na mapě. Pokud se rozhodnete pro Bitdefender VPN Premium dostanete přístup k této funkci pro všechna vaše zařízení, která ve svém předplatném spravujete.

Bitdefender získal cenu Product of the Year od AV-Comparatives

Řešení Bitdefender už chrání přes 500 miliónů uživatelů po celém světě. Tento poskytovatel získal nově nejvyšší ocenění od nezávislé organizace AV-Comparatives, která se zabývá systematickým testováním nejrůznějších bezpečnostních řešení. Používá přitom jednu z největších sbírek malwaru na světě a vytváří tzv. ‘real-world’ prostředí pro co nejpřesnější testování.

Bitdefender získal cenu ‘Product of the Year’ poté, co dosáhl nejvyššího skóre v Advanced+ testování. V tomto testu se testují a monitorují všechny ochranné prvky řešení. To znamená, že se testují nejenom signatury nebo heuristické prohledávání souborů, ale také přístupy prostřednictvím URL, procesy při stahování souborů, monitoring manipulace se soubory (On-Access, On-Demand testy).
Advanced+ test obsahuje všechny fáze tak, aby testovací prostředí bylo co nejvíce shodné s reálným prostředím, ve kterém pracuje běžný uživatel. Na základě Advanced+ testu se dá odhadnout, jak moc dobře antivirové řešení chrání počítače uživatelů. Hlavní podmínkou vysokého skóre, je splnění všech částí testu. Antivirové řešení musí být efektivní jak proti online hrozbám, tak i proti malwarovým nebo tzv. ‘fileless‘ útokům, kdy se kód injektuje přímo do operační paměti, kde se spouští bez potřeby nahrávání souborů do počítačů uživatelů. Společnost Bitdefender získala tuto cenu již podruhé.

bit1(1)


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud