Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bluetooth sluchátka LEVEL U

Pavel Trousil 10.07.2015

Samsung rozšiřuje sérii audio příslušenství LEVEL o nový typ bluetooth sluchátek. Podle výrobce jsou pohodlná a dlouho vydrží na baterii. Vybaveny jsou dvěma mikrofony.

Společnost Samsung Electronics představila nejnovější přírůstek v sérii audio příslušenství s označením LEVEL. Bluetooth sluchátka LEVEL. Podle výrobce mají dlouhou výdrží baterie a skvěle se hodí také při využívání Text-to-Speech (TTS) aplikací. Sluchátka LEVEL U budou na českém trhu dostupná v druhé polovině července za 1999 Kč s DPH, a to v tmavě modré, zlaté a bílé barvě.

 Sluchátka jsou vybavena dvěma mikrofony. Jeden snímá hluk z okolního prostředí, zatímco druhý zachycuje hlas uživatele. Sluchátka tak dokáží odfiltrovat vnější hluk a osobě, se kterou uživatel hovoří, zprostředkovat čistý zvuk. LEVEL U také poskytují vylepšený zvukový zážitek z hudby prostřednictvím technologie omezující šum a ozvěnu. Pro bezdrátový přenos se využívá Bluetooth 4.1 a apt-X Codec.

 Díky hmotnosti 33 gramů, měkkým a pružným uretanovým kloubům a ergonomicky přizpůsobitelnému záhlavnímu mostu se podle výrobce pohodlně a bezpečně nosí. Sluchátka na sobě mají také několik tlačítek, která uživatelům usnadňují nastavení hlasitosti, přerušení přehrávání nebo přeskakování skladeb. Hybridní koncovky kombinují výhody potlačení okolního hluku u vnitřních, tzv. intraaurálních, sluchátek s komfortem sluchátek přes hlavu. Díky magnetům je také možné obě sluchátka spojit dohromady, takže společně se záhlavním mostem působí zajímavě a elegantně, i když nejsou právě používána.

Prostřednictvím aplikace Samsung LEVEL mohou sluchátka uživatele informovat o základních událostech včetně zmeškaných hovorů, alarmů, naplánovaných akcí či stavu baterie. Uživatele upozorňují funkce Text-to-Speech (TTS), vibrace a interaktivní ikony. LEVEL U vydrží díky univerzálnímu 5pinovému nabíjecímu portu a baterii až 10 hodin při přehrávání zvuku, 11 hodin hovoru a 500 hodin v pohotovostním režimu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud