Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Canon má novou řadu přenosných LV projektorů

Pavel Trousil 01.09.2014

Značka Canon uvádí na trh novou řadu přenosných LV projektorů. Nové modely podle výrobce vynikají kompaktností, spolehlivostí a snadnou ovladatelností. Novinky jsou vhodné pro firemní i vzdělávací prostředí.

Kapitoly článku

lv-s300-frt-nahled

LV-S300

Pětice modelů nové řady Canon LV, LV-WX300, LV-X300, LV-S300, LV-WX300ST a LV-X300ST, se může pochlubit vysokým jasem – standardem u každého modelu je 3 000 lumenů. Díky tomu je promítaný obraz v zasedacích místnostech i učebnách různých typů zřetelný, a to i při rozsvíceném světle. Další vlastností série LV je projekce typu DLP (Digital Light Projection) s technologií ‘BrilliantColor’. Azurový a žlutý segment zvyšuje úroveň saturace.  Pro nové DLP projektory je typický i kontrastní poměr 2 300:1.

lv-wx300st-fra-nahled

LV-WX300ST

Nové modely pracují bez vestavěného filtru. Provoz projektoru tak nepřináší náklady a starosti, které běžně souvisejí s výměnou vzduchového filtru. Provozní náklady snižuje i projekční lampa s dlouhou životností, která při trvalém použití v režimu ECO vydrží až 6 000 hodin.

lv-x300st-fsl-nahled

LV-X300ST

Čtyři modely z nové řady obsahují port HDMI. Při připojení k vhodnému zdroji umožňuje projektor zobrazení i 3D obsahu, a to prostřednictvím systému DLP Link. Všechny nové modely jsou lehčí než 3 kilogramy.

 

Novinky v přenosné řadě Canon LV zahrnují následující modely:

  • LV-WX300 – model se širokoúhlou projekcí a s možností připojení pomocí HDMI nebo sítě. Je vhodný pro použití při přednáškách na vysokých školách. 
  • LV-X300 – model s rozlišením XGA, jasnou projekcí a solidním obrazem. Je vhodný zejména pro firemní prezentace.
  • LV-S300 – základní model s rozlišením SVGA s nízkými provozními náklady. Je vhodný pro použití ve třídách a malých firmách.
  • LV-WX300ST – model s širokoúhlým výstupem a dobrým jasem pro projekci na krátkou vzdálenost. Díky své mobilitě a portabilitě je vhodný pro použití v zasedacích místnostech a ve třídách.
  • LV-X300ST – model s obrazem v rozlišení XGA pro projekci na krátkou vzdálenost. Je vhodný pro firemní i vzdělávací prostředí.

Modely LV-WX300, LV-X300 a LV-S300 budou na evropském trhu v prodeji od září letošního roku. Dva modely pro projekci na krátkou vzdálenost – LV-WX300ST a LV-X300ST – budou dostupné od prosince 2014.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud