Menu
Časopis Chip

Advanced SystemCare 10 Pro

Advanced SystemCare 10 Pro

Advanced SystemCare 10 Pro | Foto: CHIP

Advanced SystemCare kombinuje funkce spolehlivého antiviru a nástrojů na vyčištění počítače od zbytečností a vyladění jeho výkonu. Plná verze - Chip 01/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Máte rádi řešení typu vše v jednom? Pak se vám bude líbit program, který ochrání počítač před viry a bude jej také spravovat.

Základem aplikace Advanced SystemCare je antivir, pracující v reálném čase na pozadí operačního systému, doplněný firewallem a rovněž i nástrojem na ochranu počítače během surfování po internetu. Bezpečnost a ochranu soukromí posiluje také nástroj na úpravu nastavení Windows 10, který omezí odesílání dat z počítače na servery Microsoftu. Významnou součástí výbavy programu jsou i funkce na pravidelné čištění a defragmentaci registru operačního systému, vyhledání a odstranění nepotřebných dat na disku nebo opravu nefunkčních zástupců aplikací. Ochranu soukromí dále vylepšují funkce na odstranění historie surfování po internetu i spolehlivou likvidaci nepotřebných souborů. Z dalších funkcí je užitečná ještě možnost optimalizace internetového připojení, zrychlení startu počítače zastavením zbytečně spouštěných programů a služeb nebo automatická optimalizace systémových nastavení.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 01/2017
  • Info: www.iobit.com
  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plná verze programu v ceně 500 korun, bude fungovat do konce listopadu 2017. Je shodná s aktuální prodávanou licencí včetně updatů, ovšem bez možnosti technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po aktivaci programu Advanced SystemCare se zobrazí nabídka automatických funkcí na ochranu, čištění a optimalizaci výkonu počítače. Nic nebrání tomu, abyste aktivovali všechny předvolby a nechali program samostatně spravovat váš počítač. Antivir vestavěný v programu Advanced SystemCare automaticky chrání počítač před viry a další havětí. Zabezpečení můžete dále zvýšit použitím funkce »Posilovat Win10«, která zakáže odesílání dat z vašeho počítače Microsoftu. Nová funkce »FaceID« zaznamená, kdo se pokoušel přihlásit k vašemu počítači. Základní funkce aplikace Advanced SystemCare doplňuje rozsáhlá sada nástrojů, které si jednoduše instalujete kliknutím na jejich ikonu. Po kliknutí na tlačítko »Správa« si můžete nejčastěji používané nástroje označit jako oblíbené a mít k nim jednodušší přístup.

V nabídce »Nástroje« najdete ještě celou řadu doplňků programu Advanced SystemCare, které je před jejich použitím nutné nejprve stáhnout a instalovat. Provedete to velmi snadno kliknutím na ikonu doplňku, u které je před instalací zobrazena modrá šipka. Stažení a instalace pak proběhne zcela automaticky a Advanced SystemCare takto můžete doplnit například o funkci na obnovu smazaných souborů, aktualizaci ovladačů hardwaru nebo defragmentaci dat na disku. Pokud se program nepřepne do češtiny automaticky, použijte volbu »Settings | User Interface | Language«.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2017.Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení