Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Sen o létání

Sen o létání

Moderní drony mají fascinující funkce. Umožnily to pokroky v elektronice, bateriových i fotografických technologiích. Vyzkoušeli jsme je v provozu.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Prostřednictvím dálkově ovládaného létajícího stroje si může sen o létání splnit prakticky každý – a žádný drahý pilotní průkaz si kvůli tomu pořizovat nemusí. To umožnil technologický pokrok, který v poslední době nabral rychlé obrátky.

Moderní kvadrokoptéry zvládnou velice přesné a dlouhotrvající lety a dokážou přitom pořizovat videozáběry ve vysoké kvalitě a samozřejmě také fotografie. Nejnovější technologie dokonce umožňují začátečníkům vstoupit do role pilota, aniž by se museli obávat o pády a kolize svého stroje. K dispozici jsou různé typy a třídy dronů a dalších létajících zařízení, ze kterých si můžete vybrat v závislosti na požadavcích i na vašem rozpočtu. Do tohoto spektra patří jak jednoduché hračky, tak poloprofesionální zařízení s kvalitní kamerou. My jsem tyto drony vyzkoušeli a máme pro vás praktické zkušenosti i rady a pravidla, za kterých je možné drony provozovat. 

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení