Menu
Časopis Chip

Trenér na cesty

Trenér na cesty

Trenér na cesty | Foto: CHIP

Zacvičte si kdekoli: fitness trackery, chytré hodinky a aplikace vylepšují váš trénink a zaznamenají všechny vaše pokroky.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Různé náramky, fitness trackery, chytré hodinky nebo jen aplikace v mobilním telefonu mohou převzít roli jakéhosi motivátora a pomohou vám dosáhnout vytyčených cílů. Navíc je to opravdu jednoduché a často i levné řešení: připojíte fitness tracker pomocí Bluetooth ke smartphonu, nastavíte jej – a už máte své osobního trenéra na ruce.

Ale takováto zařízení toho často umí mnohem víc než jen sledovat vaše sportovní aktivity a motivovat – například zvládnou zaznamenat fáze vašeho spánku, zkontrolují tep nebo také fungují jako elektronická peněženka. My jsme otestovali dostupné fitness trackery a chytré hodinky a vysvětlíme vám, jaký typ zařízení je pro vás vhodnější a co o něj můžete očekávat. Pokud dáváte přednost cvičení bez těchto pomůcek, na konci článku, který najdete v březnovém vydání Chipu, najdete typy na aplikace, které vám sestaví cvičební plány na cestách nebo optimalizují vaše domácí cvičení.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení