Menu
Časopis Chip

Dirt Rally Driver HD

Dirt Rally Driver HD

Dirt Rally Driver HD | Koláž: Dirt Rally Driver HD

Usedněte za volant svého závodního speciálu a sešlápněte plyn až na podlahu. Užijte si zábavnou hru, ve které zdoláváte různé tratě a usilujete o titul mistra. Plná verze - Chip 03/2023.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Fantastická závodní simulace, ve které musíte otestovat své řidičské schopnosti na 100 tratích po celém světě.

Dirt Rally Driver HD je zábavná závodní hra s jednoduchým ovládáním a rozsáhlým systémem úprav vozů. Ve hře můžete mít vlastní sbírku aut a cestovat s nimi po celém světě a vyzývat ostatní závodníky. Jedná se o vysoce přizpůsobitelnou hru s povedeným prostředím, fyzikálním modelem a realistickými efekty. Celkem je k dispozici více než 100 závodů na různých tratích s jedinečnými výzvami a povětrnostními podmínkami. Dokonce si můžete zvolit nastavení, aby tratě zahrnovaly i různé překážky, jako je doprava nebo dokonce policie.  Odemknout si můžete přístup k 19 závodním vozům s jedinečnými vlastnostmi a schopnostmi. Abyste v této závodní hře postoupili, musíte získávat zkušenosti, peníze a hvězdičky. Zkušenosti a peníze získáváte pokrokem a úspěchy v závodech. Každá etapa, kterou můžete hrát, má tři stejné úkoly, z nichž každý je odměněn jednou hvězdičkou. Tou, kterou budete většinu času plnit bez povšimnutí, je výzva Speed challenge, protože u závodní hry se dá očekávat, že budete vždy jezdit závratnou rychlostí. Druhou výzvou je Air challenge, která se týká délky doby, kterou strávíte s autem ve vzduchu. Abyste tuto výzvu splnili, musíte prostě využít každou rampu, kterou uvidíte! Třetí a nejtěžší výzvou je výzva Drift. Abyste vůbec mohli začít driftovat, musíte prudce zatočit, sešlápnout brzdu a stále se smykem tlačit dopředu. Nejenže je to složité, ale musíte k tomu najít správná místa na trati.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Pro hraní hry si musíte vybrat trať. Další etapy se vám odemykají s přibývajícími zkušenostmi a hvězdičkami. Všechny etapy mají mnoho společného: mají tři kontrolní body a musíte jich dosáhnout dříve, než vám dojde čas. V soutěžním závodě se navíc utkáte s dalšími vozy a platí, že v obtížnějších etapách jich přibývá. Buďte opatrní, protože pokud se s nimi srazíte, může se vaše auto příliš poškodit, abyste mohli pokračovat. Ve všech jízdách je na silnici také běžný provoz. Dejte pozor, protože je snadné rozbít auto nebo být zastaven policií za překročení rychlosti. Pokud se některá z těchto dvou situací stane, přijdete o spoustu peněz.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7-11 (32/64 bit)
  • Registrace do konce března 2023

Tato verze hry Dirt Rally Driver HD byla uvolněna pro bezplatné používání bez časového a funkčního omezení, ovšem bez nároku na na technickou podporu. Hra je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

 | Zdroj: Dirt Rally Driver HD

Zdroj: Dirt Rally Driver HD

 | Zdroj: Dirt Rally Driver HD

Zdroj: Dirt Rally Driver HD

 | Zdroj: Dirt Rally Driver HD

Zdroj: Dirt Rally Driver HD

Hra obsahuje povedenou grafiku a prostředí. Všechny modely jsou plně 3D. Světlo se leskne a odráží od kovových povrchů vašich vozidel, a jak budete driftovat a zatáčet na prašných cestách, vaše auto se viditelně ušpiní. Dokonce se očistí, pokud projedete louží nebo kolem vodní nádrže, a zůstane několik kilometrů s mokrými kapkami, než opět uschne. Kromě grafické věrnosti jsou k dispozici také některé vizuální efekty, které si můžete zvolit nebo vypnout podle svých preferencí. Jednou z nich je efekt světelného kužele, který většinu času vypadá hezky, ale když jedete v noci, může vás světla blížícího se vozidla na chvíli oslepit. Alternativní vizuální režimy jsou spíše jen pro pobavení. Jeden přidává do obrazu šum a druhý nastavuje vše do sépiové barvy, kdybyste chtěli vintage vzhled. Úžasný je také zvukový design hry, motory jednotlivých vozů znějí docela věrohodně.

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2023

Obsah: Všechna témata Chipu 03/2023

 

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení