Menu
Časopis Chip

#MWC16

#MWC16

#MWC16 | Foto: CHIP

Letošní výstava Mobile World Congress nebyla jen o smartphonech. K vidění byla i zajímavá nositelná elektronika i všudypřítomná virtuální realita. 

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Konference Mobile World Congress, která se poprvé konala v roce 1987 v Londýně a poté se přestěhovala do Barcelony, láká stále více návštěvníků. Řada firem této akce využije k představení svých nových produktů. A právě o nich se dozvíte v našem článku, který je novinkám z této výstavy věnován. A novinek bylo skutečně hodně. Firma Huawei se zde pochlubila svým prvním počítačem MateBook, Samsung a LG svými vlajkovými loděmi z oblasti smartphonů a s novinkami se přidali i další výrobci, jako Alcatel, HP, Sony nebo CAT.

lgvr-nahled

Návštěvníci měli velký zájem prohlédnout si nový špičkový smartphone Samsung Galaxy S7 a modulární smartphone LG G5. Alcatel zde představil svou prémiovou řadu smartphonů IDOL 4. Nechyběly ani novinky od firmy Sony. A naše redaktory zaujaly i virtuální brýle, nové kamerky pro virtuální realitu, nebo zajímavé doplňky k telefonům. Zalistujte v našem časopise Chip a všechny zajímavosti se dozvíte a budete si je moct prohlédnout.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení