Menu
Časopis Chip

Test 60 chytrých hodinek a fitness náramků

Test 60 chytrých hodinek a fitness náramků

Test 60 chytrých hodinek a fitness náramků | Zdroj: Výrobce

Otestovali jsme 60 pomocníků z kategorií fitness trackerů, sportovních hodinek a chytrých hodinek.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 05/2022: Přibrali jste přes zimu nějaká kila navíc? Máte ztuhlá záda kvůli neustálému vysedávání v domácí kanceláři? Potřebujete se dostat zpátky do kondice? Ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete protáhnout tělo, máme pro vás řadu praktických pomocníků. Zapomeňte na zastaralé nástroje, dnes můžete cvičit mnohem inteligentněji a lépe.

Moderní fitness pomocníci jsou vybaveny sofistikovanými funkcemi a dokážou vám nejen pomoci při tréninku, ale některé také umějí včas odhalit potenciální zdravotní problémy. V zásadě lze chytré pomocníky na zápěstí rozdělit do tří kategorií. Za prvé jsou to jednoduché fitness náramky s malým displejem, které začínají na ceně kolem 700 Kč a v nejjednodušším případě slouží pouze jako krokoměr. Většina moderních zařízení je však vybavena GPS a monitorem srdečního tepu, a proto mohou plnit mnohem více úkolů. 

Výrobci také neustále vylepšují klasické sportovní hodinky s monitory srdečního tepu a GPS. Původně byly hodinky určeny pro běžce, ale dnes podporují celou řadu aktivit od pěší turistiky přes plavání až po lyžování. Doporučené modely začínají na ceně nižší než 3 000 Kč. Lepší modely nabízejí Wi-Fi a hudební přehrávač s integrovanou pamětí, tedy prvky výbavy, které jinak najdete až v plnohodnotných chytrých hodinkách.

Obsah: Všechna témata Chipu 05/2022


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení