Menu
Časopis Chip

Televize bez antény

Televize bez antény

Televize bez antény | Foto: CHIP

Zapomeňte na klasické televizní vysílání a přejděte na mnohem lepší IPTV

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Televize po internetu, tedy IPTV, není žádnou novinkou, ale význam služeb tohoto typu velmi rychle roste – stejně jako dostupnost levného, vysokorychlostního internetového připojení v domácnostech. Výhod IPTV oproti klasickému terestriálnímu televiznímu vysílání je přitom celá řada. Především se vůbec nemusíte trápit s anténou nebo podporou DVB-T a DVBT2 standardů televizního vysílání vaší stávající televizí. U novostavby pak asi stejně budete primárně řešit spíše kvalitní internetové připojení než televizní anténu na střeše.

Mnohem chytřejší televize

Služby IPTV poskytují na základě měsíčního předplatného běžně desítky televizních kanálů, které lze sledovat nejen v reálném čase, jako klasické televizní vysílání, ale také s časovým posunem i z archívu, obsahujícího televizní programy odvysílané před několika dny. Něco takového DVB-T ani DVB-T2 vysílání neumí a umět nemůže, takže si můžete být téměř jistí, že jakmile přejdete na IPTV, nebudete litovat předplatného a ke sledování klasického televizního vysílání v reálném čase – se všemi zpožděními pořadů a nekonečnými reklamními předěly – se vám již nebude chtít vracet.

A to má IPTV ještě jeden velký trumf v kapse – můžete jej sledovat nejen v televizi, ale také na počítači nebo ve svém smartphonu či tabletu. A to bez ohledu na místo, kde se právě nacházíte – stačí vám pouze dostatečně kvalitní připojení k internetu. Svojí televizi, tedy předplatné IPTV, si můžete vzít s sebou i na chalupu nebo na dovolenou.

V červnovém Chipu vám představíme nejlepší nabídky IPTV na českém internetu.

1(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu



Komerční sdělení