Menu
Časopis Chip

Dveře ovládané aplikací

Dveře ovládané aplikací

Dveře ovládané aplikací | Ring

Ať už jste zrovna doma, nebo ne, vždy můžete vidět, kdo stojí u vašich dveří, a případně je otevřít prostřednictvím aplikace

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 06/2022:  Zvonky a interkomy jsou standardní výbavou u dveří našich domů a bytů. Zvládají přenos obrazu a zvuku a také „na zazvonění“ otevřít elektronický zámek. I tuto zavedenou technologii ale můžeme dále vylepšit. A jako nejlepší inovace se samozřejmě nabízí propojení domácího interkomu s chytrým telefonem. Když pak někdo zazvoní na zvonek, dozvíte se, kdo je za dveřmi, i když právě nejste doma. Prostřednictvím mobilní aplikace by pak mělo být možné odkudkoli otevřít vchodové dveře – a pustit za ně třeba kurýra s balíčkem. A když jsme naopak doma, chtěli bychom vidět návštěvníka u dveří na dotykovém displeji, přes který bude rovněž možné dveře otevřít. Existuje nepočítaně případů, kdy se vám bude takový chytrý interkom hodit. Zdržíte se na cestě a návštěva dorazí naopak o něco dříve? Když zazvoní, budete na to upozorněni a můžete přes interkom říct, že budete brzy doma, a hned prostřednictvím chytrého telefonu odemknout dveře. No a v případě, že jste doma, můžete dveře snadno otevřít hlasovým příkazem, zatímco sedíte na gauči.

K takhle komfortní obsluze domovních dveří potřebujete hned několik zařízení. Především domovní zvonek, připojený k internetu a mobilní aplikaci, dále chytrý, na dálku ovládaný zámek, a konečně i obrazovku, vybavenou s hlasovými asistenčními službami. A nebojte se: se správným vybavením nebudete muset dělat žádné kompromisy, nejen pokud jde o komfort používání, ale ani v kvalitě zabezpečení vašeho domu či bytu.

Přečtěte si v červnovém Chipu více o tom, jak vylepšit vaši domácnost o zvonek připojený k internetu a dálkové odemykání dveří. Chip 06/22 je v prodeji od 25. května.

Obsah: Všechna témata Chipu 06/2022


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení