Menu
Časopis Chip

Vyzkoušejte On-line DVD 08/2021 zdarma

Vyzkoušejte On-line DVD 08/2021 zdarma

Vyzkoušejte On-line DVD 08/2021 zdarma | Koláž: Chip

Kupujete Chip na stánku a nemáte DVD mechaniku? Nyní můžete zdarma vyzkoušet On-line DVD 08/2021 pomocí přístupového DVD kódu vytištěného v časopisu na straně 3.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

On-line DVD je internetová verze Chip DVD, tedy optického disku, který přikládáme ke každému vydání. Pro některé čtenáře jde již o zbytečnost, ovšem pro mnohé je DVD stále cenným zdrojem programů a dat, který mají vždy po ruce. V redakci věnujeme přípravě obsahu disku hodně pozornosti a prostředků, a proto se snažíme rozšiřovat i dostupnost On-line DVD širokému počtu čtenářů. Podobu internetového disku jsme ponechali naprosto shodnou, aby ovládání bylo co nejsnadnější i pro čtenáře, kteří používají optický disk.

Přístup ke konkrétním vydáním On-line DVD je časově neomezený a je umožněn oprávněným čtenářům s uživatelským účtem na internetových stránkách Chipu. O přístup si není potřeba žádat. Automatická služba jej přiděluje všem čtenářům, kteří si zakoupili tištěné nebo kombinované předplatné Chipu u distributorů Send (ČR) a Magnet Press (SR), a čtenářům digitálního časopisu z e-shopu Chipu. Ostatní digitální edice mají přístup zajištěný aktivací DVD kódu. Více se dozvíte na On-line DVD. Zatím není možné přidělit internetové DVD k tištěným vydáním zakoupeným na stánku. Tentokrát však mohou i čtenáři, kteří nakupují tištěných Chip na stánku, využít zkušební DVD kód vytištěný na straně 3. Ten zpřístupní On-line DVD 08/2021.

08promocodes

Na straně 3 najdete vytištěný DVD kód, pomocí kterého si na adrese On-line DVD aktivujete přístup k On-line DVD 08/2021. Budete vyzvání k přihlášení k vašemu uživatelskému účtu na webu časopisu Chip, případně k registraci nového účtu.


Obsah Chip DVD 08/2021

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení