Menu
Časopis Chip

Recover Keys 7

Recover Keys 7

Recover Keys 7 | Foto: CHIP

Program Recover Keys dokáže vyhledat a zjistit licenční (aktivační) klíče pro Windows, Office a dalších více než 4 500 programů. Plná verze - Chip 10/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Praktický nástroj pro každého uživatele, který ztratil licenční informace k placenému programu a potřebuje jej znovu nainstalovat a aktivovat (registrovat).

Pomocí plné verze programu Recover Keys snadno vyhledáte a zjistíte licenční klíč k mnoha nainstalovaným (nejen placeným) programům. Seznam vyhledaných programů a příslušných licenčních klíčů si můžete vytisknout nebo jej exportovat do formátu HTML a uložit pro pozdější potřebu. Program zvládne prohledat nejen lokální počítač, na kterém je nainstalován, ale i počítače v lokální síti a jednotlivý vzdálený počítač (znáte-li jeho IP adresu). Recover Keys zobrazí kromě názvů nalezených aplikací a příslušných licenčních klíčů i jméno zaregistrovaného uživatele a název společnosti. Práce s programem je opravdu velmi jednoduchá. Po jeho spuštění stačí v hlavním okně kliknout na tlačítko se šipkami (»Obnovit seznam«, klávesová zkratka »F5«) a během chvilky program prohledá počítač a zobrazí všechny nalezené aplikace a příslušné licenční (registrační) klíče. Poté již stačí v seznamu vyhledat potřebný licenční klíč.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 820 korun, která je shodná se starší licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. 

Po prvním spuštění programu nejprve zavřete úvodní dialogové okno »Vybrat akci« kliknutím na tlačítko s křížkem v pravém horním rohu okna. Poté v pravém horním rohu hlavního okna klikněte na tlačítko s klíčem a nápisem »Order me« a program pomocí zaslaného klíče zaregistrujte. Program zobrazí kromě názvů nalezených aplikací a příslušných licenčních klíčů i jméno zaregistrovaného uživatele a název společnosti. Seznam vyhledaných programů a příslušných licenčních klíčů si můžete vytisknout nebo jej exportovat do formátu HTML a uložit pro pozdější potřebu. Pomocí místní nabídky programu můžete vybraný záznam (řádek nebo buňku) zkopírovat, vybraný řádek smazat, smazat licenční informace u vybraného řádku (»Delete selected row(s) licence info«) nebo změnit příslušný licenční klíč (»F2«).

V případě velkého množství nainstalovaných programů můžete využít nástroj pro rychlé vyhledání konkrétního programu. Klikněte na tlačítko s lupou (»Hledat klíče«, Ctrl+F), do zobrazeného dialogového okna zadejte alespoň část názvu programu a klikněte na tlačítko »Najít další«.

Seznam všech plných verzí v Chipu 10/2017

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení