Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Zbrusu nový antivir

Zbrusu nový antivir

Zbrusu nový antivir | Foto: CHIP

Bezpečnostní řešení AVG Internet Security tradičně nabízí komplexní ochranu počítače před škodlivým softwarem a útoky hackerů

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Hlavní funkcí AVG Internet Security je ochrana počítače před různými typy škodlivého kódu, tedy viry, červy, rootkity a podobnou havětí. Nezbytnou součástí je samozřejmě integrovaný firewall, který bedlivě sleduje síťovou komunikaci a blokuje nežádoucí pokusy o spojení z vnějšku i zevnitř počítače. S bezpečností v síti souvisí i nástroj monitorující podezřelé chování aplikací a automaticky blokuje všechny aktivity, které by mohly vést k nechtěnému provádění nebezpečných operací se soubory. S tím samozřejmě souvisí ochrana před vyděračským softwarem (ransomwarem), která kontroluje přístup programů k souborům s důležitým obsahem.

AVG Internet Security kontroluje samozřejmě také příchozí e-maily, bez ohledu na to, jaký e-mailový server nebo poštovní aplikaci používáte. Ochrana e-mailové komunikace umí například i automaticky odstraňovat přílohy vybraných typů (spustitelné soubory ad.) a rozpozná i tzv. phishingové e-maily, prostřednictvím kterých se vás kybernetičtí útočníci snaží dostat na podvržené webové stránky a zde z vás vylákat přihlašovací údaje k internetovým službám.

Několik let v řadě mohou čtenáři Chipu využívat moderní bezpečnostní program AVG Internet Security pro komplexní ochranu svých počítačů připojených k internetu. Samozřejmě pokračujeme i další sezónu. Detailní popis funkcí nové verze osvědčeného antiviru najdete v listopadovém Chipu.

3(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)(1)


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení