Menu
Časopis Chip

Privacy Suite 17

Privacy Suite 17

Privacy Suite 17 | Foto: CHIP

Steganos Privacy Suite 17 se postará o vyčištění pozůstatků po práci s počítačem, správu hesel, šifrování souborů na počítači i cloudovém úložišti. Plná verze - Chip 12/2016.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

K zajištění bezpečnosti vašich dat a soukromí při používání počítače i surfování na internetu nestačí jen antivir – potřebujete i další nástroje.

Steganos Privacy Suite zahrnuje sadu nástrojů na zajištění vyšší bezpečnosti dat a citlivých údajů při práci s počítačem. Najdeme mezi nimi především funkce na vytvoření šifrovaného úložiště pro data, spolupracující i cloudovými úložišti Dropboxem, Disk Google nebo OneDrive, a bezpečnou správu hesel, přihlašovacích údajů, čísel platebních karet nebo bankovních účtů, s možností synchronizace s tablety a smartphony s Androidem či iOS. Další z nástrojů se postarají také o bezpečné smazání nepotřebných dat, zašifrování souborů před jejich odesláním e-mailem nebo odstranění historie surfování na internetu a pozůstatků po práci s počítačem. Speciální sada funkcí navíc omezí zobrazování reklam na webových stránkách i sledování vašeho pohybu na webu. Ovládání funkcí programu Steganos Privacy Suite je navíc velmi přehledné, takže ani nevadí absence překladu uživatelského rozhraní do češtiny.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 1 350 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ve svém hlavním okně ukazuje Steganos Privacy Suite nejen nabídku všech svých funkcí, ale také indikátor stavu zabezpečení vašeho počítače »Your system‘s security level«. Snadno tak zjistíte, které nástroje k ochraně vašich dat a zajištění soukromí při práci s počítačem můžete použít. K aktivaci těchto nástrojů použijte tlačítko »Resolve«. Skupina funkcí na zabezpečení vašich dat zahrnuje především nástroj »Safe«, který vytvoří na disku vašeho počítače, USB flash disku nebo v cloudu zabezpečený oddíl pro uložení souborů v zašifrované podobě. Vytvoření šifrovaného oddílu je velmi snadné, v průvodci stačí jen určit název disku a jeho velikost. V podobě nástroje »TraceDestructor« nabízí Steganos Privacy Suite celkem běžnou funkci na odstranění historie surfování na internetu a dalších pozůstatků po práci s počítačem. Velmi zajímavá je ale volba »Privacy«, kde si můžete aktivovat blokování reklam a sledování reklamními systémy i podvržení identifikátoru prohlížeče.

Velmi užitečná je možnost synchronizace hesel mezi počítačem a mobilními zařízeními, ke které Steganos Privacy Suite používá cloudová úložiště, kam umístí šifrovanou databázi hesel. Pro vytvoření šifrované databáze v cloudu použijte nástroj »Password Manager« a pak v nabídce »Settings« funkci »Cloud connection«. Po výběru úložiště a autorizaci přístupu si ještě instalujte aplikaci Steganos Mobile Privacy, která je dostupná pro Android a iOS.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2016.Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení