Menu
Časopis Chip

Kreativní pomocníci zdarma

Kreativní pomocníci zdarma

Kreativní pomocníci zdarma | GettyImages

Vylepšujte fotky, vytvářejte prezentace s a profesionálně upravujte videa – s bezplatným softwarem ve Windows

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 12/2021:  Nepotřebujte vždy Adobe Photoshop nebo Premiere – pokud chcete upravovat, organizovat a vylepšovat své fotografie a videa, nemusíte investovat ani korunu do drahého softwaru. Systémy Windows 10 a 11 totiž již v základní verzi nabízejí bezplatné kreativní nástroje, jako jsou Fotky a Editor videa.

Tyto praktické aplikace se automaticky nainstalují společně s operačním systémem a jsou tedy hned od začátku k dispozici pro kreativní práci a experimenty. A pokud snad tyto aplikace ve svém počítači nenajdete, můžete si je zdarma stáhnout v obchodě Microsoft Store. Zmíněné programy, dostupné v rámci společného uživatelského rozhraní, můžete použít nejen ke zkrášlení fotografií nebo ke spojení několika videozáběrů. Díky bezproblémové integraci zpracování obrázků, úpravy videa, vkládání textů a také 2D a 3D efektů můžete během krátké doby navrhnout atraktivní obrázky a klipy pro fotoalba, webové stránky nebo další multimediální výstupy.

Co dokáže softwarová výbava, obsažená v základní instalaci Windows 10 a 11, vám ukážeme v prosincovém Chipu, který je v prodeji od 18. listopadu.

Obsah: Všechna témata Chipu 12/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení