Menu
Časopis Chip

MovieJack 4

MovieJack 4

MovieJack 4 | Krabice: koláž CHIPu

MovieJack je snadno ovladatelný downloader pro stahování videí ze serverů YouTube, Vimeo, Dailymotion s možným převodem do MP3 souborů. Plná verze - Chip 09/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Rádi byste si na cesty vzali pár videí z YouTube, ale netušíte, jak je stáhnout? S MovieJackem pouze zkopírujete adresu a za pár minut hotovo.

Pokud patříte mezi uživatele, kteří mají radši sbírku videa a hudby na svém pevném disku nebo v přehrávači a většinu inspirace čerpáte z on-line multimediálních serverů jako je YouTube, Vimeo a Dailymotion, může vám být MovieJack dobrým pomocníkem. Jedná se o velmi intuitivní program, do kterého jednoduše zkopírujete adresu požadovaného videa, vyberete kvalitu a spustíte stahování. Připravena je i možnost stahování více videí v dávce postupně za sebou nebo paralelně. Do fronty lze přidávat libovolný počet videí z různých zdrojů. V nastavení můžete zvolit kvalitu stahovaných videí od varianty Mobile (velmi malé, nízká kvalita videa i zvuku) až po 4k (pokud to video umožňuje, v opačném případě se stáhne co nejvyšší kvalita). V našem případě se osvědčilo vše stahovat do kvality videa full HD 1080p. Pokud jste níže zaškrtli možnost »Automatically convert to MP3«, tak na výstupu najdete vedle videa i hudební soubory. Je však nutné počítat s časově náročnějším procesem. Kvalita MP3 je rovněž nastavitelná a je samozřejmě ovlivněná i kvalitou zvuku zdrojových videí. Pro MP3 se osvědčilo stahovat videa v kvalitě HD Ready 720p. Pro použití programu mluví i stále častější reklamní přestávky, které jsou vkládané do přehrávání videa on-line. Ty se ve stažených souborech samozřejmě neobjevují.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Roční plná verze programu v ceně 550 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí s možností cca půlročního updatu, ovšem bez technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hlavní okno programu. Počet souběžně stahovaných videí lze upřesnit v nastavení. Pokud máte zaškrtlé »Automatically convert to MP3«, vedle staženého videa se objeví i MP3 audio soubor. Velmi jednoduché nastavení s pár hlavními volbami, jako je výběr jazyku (čeština se zde bohužel nevyskytuje), upřesnění počtu paralelních stahování a výběr kvality stahovaných videí - doporučujeme HD720 jako nejnižší variantu, ideálně HD1080 či pro vlastníky 4K televizí - UltraHD_4K. Pro nastavení výsledného videa lze využít buď přednastavených profilů, či si všechny parametry videa upravit.

Jako doplněk může posloužit plná verze programu CinemaHD 4, která je specialistou na konverzi videosouborů. I přes jednoduchost, ale nabízí všechny obvyklé funkce videopřevodníků, včetně změny rozlišení obrazu, náhledu videa včetně jeho střihu, výběru přednastavených profilů pro různá zařízení včetně herních konzolí či zcela plný manuální přístup k možnostem nastavení jednotlivých parametrů videa a audia pro kompletní personifikaci. Součástí nabídky funkcí je také nástroj na výrobu bookletu do krabičky nebo obalu s využitím přímého hledání na internetových stránkách.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení