Menu

Plná verze pro 04/2015: Laplink Sync

15.03.2015 12:09 | Martin Kučera + Přidat komentář
Plná verze pro 04/2015: Laplink Sync

Plná verze pro 04/2015: Laplink Sync | foto: CHIP

Synchronizace dat mezi smartphonem a počítačem prostřednictvím cloudových služeb je sice pohodlná, ale ne každý chce dát svá data z ruky. Zkuste to v rámci vlastní bezdrátové sítě.

Aplikace Laplink Sync, dostupná pro počítače s operačními systémy Windows a OS X i smartphony a tablety s Androidem a iOS slouží k synchronizaci obsahu vybraných složek mezi různými zařízeními. Synchronizace probíhá v místní síti, takže svá data nemusíte ani na okamžik pustit z dohledu. To je velká výhoda aplikace Laplink Sync oproti synchronizaci prostřednictvím cloudových úložišť. Další předností aplikace Laplink Sync je přednastavení hlavních adresářů, do kterých se ve smartphonech a v počítačích ukládají fotky, hudební soubory, videa či dokumenty. Nastavení synchronizace je pak záležitostí několika okamžiků, přičemž není nutné měnit výchozí předvolby. Postrádáme jen možnost automatické synchronizace v pravidelném časovém intervalu.

Tato plná verze vyjde v Chipu 04/2015 již 20. března 2015.

lapl

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.