Přejít k hlavnímu obsahu

Celý dům pod dohledem

redakce 19.05.2023

Pomocí domácích dohledových kamer můžete svůj dům či byt ohlídat na dálku a také se kdykoli ujistit, že je doma vše v pořádku.

Chip 06/2023:  Většina lidí zná ten nepříjemný pocit, když jsou na dovolené. Co když se vám někdo vloupe do domu? Co když praskne vodovodní přípojka nebo dojde k požáru? Dohledové kamery mohou tyto (většinou naštěstí neopodstatněné) obavy zmírnit. Díky nim můžete kdykoli a odkudkoli zkontrolovat, zda je doma vše v pořádku. Ale jen za předpokladu, že si vyberete kamerový systém, který funguje spolehlivě a zachycuje všechny důležité detaily. Pomůžeme vám takové správné řešení najít.

Hledání optimálního kamerového systému začíná analýzou vašich individuálních přání a požadavků. Především byste si měli položit otázku, kde chcete dohledové kamery instalovat. Ne všechny modely jsou odolné proti povětrnostním vlivům, a jsou tedy určeny jen pro instalaci v interiéru. Kamery pro venkovní použití bývají dražší. Také je nutné rozmyslet konkrétní umístění kamer – jestli je budete montovat na stěnu nebo strop, nebo jen postavíte na skříň nebo polici.

Více se o dohledových kamerách a systémech dočtete v červnovém čísle Chipu, které je v prodeji od 24. května.

Obsah: Všechna témata Chipu 06/2023


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud