Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cenově dostupný projektor domácího kina se 4K UHD a HDR

redakce 16.11.2017

Model CineHome W1700 od BenQ přináší fanouškům domácího kina rozlišení 4K UHD a funkci HDR za velmi příznivou cenu.

BenQ W1700 zobrazující 8,3 milionu jednotlivých pixelů přinášejících skutečné 4K UHD rozlišení využívá inovativní DLP technologii s jedním 0,47" čipem DMD, která umožňuje dosáhnout kompaktního designu projektoru s minimálními rozměry vhodnými do domácnosti. Navíc je projektor vybaven optickým systémem optimalizovaným pro rozlišení 4K.

Obraz projektoru je umocněn podporou funkce HDR (High Dynamic Range), přinášející větší rozsah jasu a kontrastu díky automatické optimalizaci obrazu, jež dodává detailům věrnost a umožňuje dosáhnout zážitku jako v kině. Plná podpora nejnovější technologie ochrany proti kopírování HDCP 2.2 navíc umožňuje uživatelům přehrávat veškeré tituly z rychle se rozšiřující nabídky 4K obsahu.

Exkluzivní technologie BenQ CinematicColor a barevné kolečko RGBRGB zajišťují splnění vysokých standardů pro přesnost barev ve filmovém průmyslu. Zásluhou více než 96% pokrytí barevného gamutu Rec. 709 s přesným výkonem Delta E < 3 zaručuje projektor BenQ W1700 věrnou reprodukci obsahu přesně takovým způsobem, jak to filmoví tvůrci zamýšleli.

Audiovizuální výkon projektoru BenQ W1700 je vylepšen vlastními technologiemi CinemaMaster Video+ a CinemaMaster Audio+. Využívá tak zdokonalených adaptivních pixelů na okrajích obrazu, sofistikovaných algoritmů barev, výjimečného zobrazení pleťových tónů a rovněž i perfektního zpracování zvuku pro rezonující hloubky a jemné výšky.

Projektor BenQ W1700 se vyznačuje nízkou hmotností, štíhlým profilem a kompaktními rozměry. Zásluhou automatické korekce lichoběžníkového zkreslení a 1,2nárovného zoomu se projektor přizpůsobí jakémukoli prostoru a jeho instalace je snadná.

Novinku lze připojením HDMI adaptéru, jako je například BenQ QCast / QCast Mirror, Google Chromecast nebo Amazon Fire TV Stick proměnit v chytré zařízení a začít streamovat TV pořady, filmy, sportovní přenosy i videohry na velkou projekční plochu.

BenQ W1700 disponující výkonnou technologií Digital Light Processing, která v roce 2015 získala ocenění Oscar (Academy Award of Merit) a je využívána v 90 % všech digitálních kin na světě, nabízí dlouhodobě vynikající obraz s přesnými barvami a mimořádnou ostrostí bez nutnosti údržby nebo degradace kvality.

Projektor pro domácí kino BenQ W1700 bude k dostání na začátku ledna 2018 za 39 990 Kč nebo 1559 euro na Slovensku.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud