Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Co předvedla Nvidia na E3

redakce 17.06.2018

Společnost Nvidia si u příležitosti E3 2018 připravila řadu novinek. Podívejme se telegraficky na přehled toho nejhustějšího.

Nvidia Ansel a Highlights ve hře Shadow of the Tomb Raider

V návaznosti na oznámení spolupráce Nvidia s vývojářskými studii Square Enix, Eidos-Moréal, Crystal Dynamics a Nixxes, kde vystupuje jako oficiální PC partner hry Shadow of the Tomb Raider, upozorňuje Nvidia u tohoto titulu na podporu Highlights a Ansel.

Nvidia Highlights automaticky zaznamená klíčové momenty ve hře během závěrečného dílu příběhu Lary Croft díky technologii ShadowPlay. Umožní znovu prožít stěžejní scény hry nebo je sdílet přímo na sociální sítě Facebook či YouTube.

Nvidia Ansel je zase revoluční nástroj pro pořízení snímků ze hry. Probudí v uživateli skrytého umělce a umožní zachytit Laru Croft jako součást džungle, děsivých hrobek nebo živelného světa na jedinečných fotografiích v ultra vysokém rozlišení až 63 360 x 35 640 pixelů a sdílet je přes sociální sítě nebo s hráčskou komunitou.

Vůbec poprvé je Shadow of the Tomb Raider k vyzkoušení na E3 v uzavřeném okruhu vybraných novinářů a je to zároveň jediné místo, kde si lze hru zahrát.

Jako oficiální PC partner hry Shadow of the Tomb Raider pomáhá Nvidia při vývoji pro zajištění maximálního herního zážitku. Spolupráce přináší všechny výhody platformy GeForce GTX včetně moderních technologií, funkcí v GeForce Experience, aktuální Game Ready ovladače a mnoho dalšího. Výsledkem bude dokonalá počítačová verze hry ze série Tomb Raider.

YouTube video Shadow of the Tomb Raider ve 4K rozlišení naleznete zde .

Nové hry s podporou Nvidia Highlights

Nvidia Highlights, která je součástí aplikace GeForce Experience, i nadále nabírá na obrátkách. Kromě výše zmíněné Shadow of the Tomb Raider získaly podporu také hry Dirty Bomb a Switchblade.

Aktualizace GeForce Experience 3.14 přináší možnost textu do GIF souborů

Populární vylepšení pro tvorbu GIF souborů nyní s aktualizací GeForce Experience verze 3.14 přináší možnost vkládání textů a vytvářet tak parádní MEME.

Vůbec první GamePlay záběry

Nvidia odhaluje několik videí se záběry z velmi očekávaných her oznamovaných na E3. V sobotu spatřilo světlo světa video ze hry Battlefield V a nyní jsou k dispozici také nové záběry z her Anthem a Shadow of the Tomb Raider.

Hra Anthem na vlastní kůži

Anthem je hra od společnosti EA. Jedná se o akční RPG, ve kterém hráč přebírá roli nezávislého pracovníka, který opouští civilizaci, prozkoumává krajinu a její pravěké krásy, a staví se nebezpečí, které ho na jeho cestě potkává. Dedikovaná zasedací Nvidia místnost na E3 je jediným místem, kde si tuto hru mohou novináři vyzkoušet.

Jak počítače zpřístupňují hry všem a kdekoli

Počítačové hry zažívají obrovský boom, aktuální hodnota tohoto průmyslu činí 33 miliard dolarů. Během posledních 25 let se Nvidia zaměřila na pokrok v oblasti počítačových her a mnoho z inovací, které přinesla, se stalo průlomovými, jako např. jedny z posledních uvedených do praxe Max-Q, G-SYNC a RTX.

Podrobně se tomu Nvidia věnuje na svém blogu, který se zakládá na faktech a statistikách, mezi které patří:

•             Na trhu je aktuálně 217 modelů G-SYNC displejů od 17 partnerů, konkrétně 158 pro notebooky a 59 pro desktopy.

•             240Hz G-SYNC monitory jsou oficiálními displeji TI 2018 (The International), které proběhne v srpnu ve Vancouveru.

•             V roce 2017 bylo představeno přes 7 000 nových PC her, což je zdaleka nejvíce ze všech herních platforem

•             Publikum okolo eSportu narostlo v průběhu posledních dvou let celosvětové o 100 milionů fanoušků.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud