Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cyber Security pro Mac OS X

redakce 10.02.2013

Eset vydal novou generaci produktů pro stále populárnější platformu Mac OS X – Eset Cyber Security Pro a Eset Cyber Security. S oběma produkty mohou uživatelé ochránit svá Mac zařízení a jediným kliknutím najít řešení bezpečnostních incidentů.

Eset Cyber Security Pro umožňuje rodičům používajícím Mac platformu nastavit své přístroje tak, aby měli kontrolu nad aktivitami svých dětí na internetu.  K ochraně své digitální identity při online nakupování nebo využívání internetového bankovnictví mohou uživatelé povolit nebo blokovat příchozí a odchozí připojení vybraných aplikací, služeb a čísel portů.

Oba produkty poskytují další vrstvy zabezpečení a proaktivní ochranu pro počítače Mac. Jsou navrženy k ochraně před nově vznikajícími hrozbami pro platformu Mac OS X, ale dokážou řešit také útoky napříč platformami zaměřené na Windows nebo Linux systémy ve smíšených sítích. Eset Cyber ​​Security Pro i Eset Cyber ​​Security nabízejí více než tucet nových nebo vylepšených funkcí. Eset Cyber ​​Security Pro obsahuje kromě všech vlastností Eset Cyber ​​Security navíc také osobní firewall a rodičovskou kontrolu.

Eset Cyber ​​Security přidává odhalováním a blokováním pokusů o infekci počítače Mac další ochrannou vrstvu k vestavěným bezpečnostním funkcím firmy Apple. Produkt se zaměřuje na efektivní detekci dosud neznámého malwaru s pomocí vyspělé heuristiky, generických podpisů a genetické technologie. Je vyvíjen tak, aby nezatěžoval paměť Mac zařízení a zachovával jejich výkon. Ochrana je posílena reputačním systémem Eset LiveGrid na bázi cloudu.

Vybrané nové vlastnosti a funkce Eset Cyber ​​Security Pro a Eset Cyber Security

Bezpečnější internet pro děti s funkcí rodičovská kontrola (pouze verze Pro): Ukažte svým dětem svět internetu, aniž byste se o ně museli bát. Rodiče mohou využít funkci filtru webových stránek, která umožňuje nastavit předdefinované profily - dítě, teenager nebo rodič, nebo podle vlastního uvážení. Lze také povolovat nebo blokovat webové stránky jednotlivým uživatelům.

Chraňte svá data před zneužitím identity s osobním firewallem (pouze verze Pro): Nově integrovaný firewall zabraňuje neoprávněným uživatelům vzdáleně se připojit k vašemu počítači Mac a umožňuje definovat několik profilů se speciálním nastavením přiřazeným konkrétní situaci.

Chraňte se před internetovými hrozbami s multiplatformní ochranou: Nabízí efektivní ochranu před malwarem pro Mac, stejně jako před hrozbami pro Windows a Linux. Ty sice nemusí být škodlivé pro uživatele počítačů Mac, ale mohou zasáhnout zařízení vaší rodiny nebo přátel s operačními systémy Windows nebo Linux.

Nainstalujte a zapomeňte nebo dolaďte jediným kliknutím: Program běží na pozadí a dožaduje se pozornosti pouze v nezbytných případech. Pokročilá správa umožňuje podrobné nastavení ochrany podle vašich potřeb.

Kontrola vyměnitelných médií: Přináší další vrstvu ochrany umožňující uživateli zkontrolovat potenciálně nebezpečná vyměnitelná zařízení (USB, CD, DVD, Fire wire) na přítomnost hrozeb.

Skenování na bázi cloudu (Eset LiveGrid): Optimalizace skenování založená na whitelistování "bezpečných" souborů na základě reputační databáze souborů v cloudu. Tato funkce omezuje možné falešné poplachy na minimum. Eset LiveGrid  identifikuje "bezpečné" soubory na pevném disku uživatele, a zrychluje tak průběžně skenování.

Kontrola webu a e-mailu: Vylepšený Proxy server agent pro Email> POP3/IMAP a Web> HTTP skenování. Tato funkce je integrována nezávisle na e-mailových klientech nebo webových prohlížečích.

Více informací najdete na produktových stránkách Eset Cyber Security a Eset Cyber Security Pro.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud