Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Epson Stylus Photo PX820FWD

redakce 24.08.2010

Společnost Epson uvádí od září na trh novou multifunkci Stylus Photo PX820FWD, která patří do nejvyšší kategorie inkoustových multifunkcí tohoto výrobce. Zařízení je vybaveno Wi-Fi rozhraním, automatickým podavačem dokumentů, duplexní jednotkou a dokáže tisknout, kopírovat a skenovat.

Epson Stylus Photo PX820FWD je vybaven dotykovým panelem s inteligentní navigací vč. integrovaného dotykového displeje. Okamžitý tisk fotografií lze provádět přímo z paměťových karet a fotoaparátů vybavených PictBridge rozhraním. Díky bezdrátovému i drátovému připojení lze funkce zařízení sdílet i v rámci domácí či firemní sítě.

Stylus Photo PX820FWD používá fotografický inkoust Epson Claria, který je vyroben na bázi kompletně rozpustných barviv (dye-based). Multifunkce dokáže sama rozpoznat typ vloženého papíru, takže nehrozí, že na fotopapír omylem vytisknete dopis, či na obyčejný papír fotografii.

Epson PX820FWD splňuje díky energetické efektivitě podmínky programu ENERGY STAR a snižuje tak výdaje a negativní dopad na životní prostředí. Uživatelé mohou ušetřit díky samostatným zásobníkům inkoustu a díky možnosti výběru z různých velikostí inkoustových kazet v závislosti na tiskových potřebách. Doporučená maloobchodní cena tiskárny Epson Stylus Photo PX820FWD byla stanovena na 5 790 Kč vč. DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud