Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ethernetové přepínače pro malé firmy a domácnosti

redakce 22.05.2017

Modely nových přepínačů společnosti Netgear GS510TLP, GS510TPP a GS418TPP mají totožnou funkční výbavu, liší se pouze počtem PoE portů a PoE kapacitou, a umožňují flexibilně pokrýt potřeby malých a středně velkých firem v oblasti konvergovaných bezdrátových sítí.

Model GS510TLP je vybaven osmi ethernetovými PoE+ porty s power budgetem 75 W. Je tak vhodný zejména pro menší firmy, jimž nabízí výkonné přepínací řešení s nízkými provozními náklady. Přepínač obsahuje i dva SFP porty určené pro uplink. Provedení bez větráku umožňuje přepínač umístit do jakékoli kanceláře, konferenční místnosti, zdravotnického zařízení či místnosti bez obav z vyššího hluku.

Přepínač GS510TPP nabízí stejně jako předchozí model osm ethernetových PoE+ portů a dva SFP porty, avšak výrazně vyšší power budget 190 W. tento model zařízení už obsahuje inteligentní větrák, který díky teplotnímu a zátěžovému kontrolnímu systému minimalizuje hlučnost přepínače.

Poslední ze tří novinek, přepínač GS418TPP, nabízí kombinaci šestnácti gigabitových ethernetových PoE+ portů, dvou SFP portů pro uplink a power budgetu 240 W. Úzký design a speciální montážní systém Virtually Anywhere je vhodný pro umístění takřka kamkoli – ke zdi, k tyči či třeba ke spodní nebo boční straně stolu. Model GS418TPP navíc pracuje ve velmi tichém režimu i při svém plném výkonu rovněž díky inteligentní regulaci otáček větráku.

Všechny tři přepínače řady ProSAFE poskytují širokou řadou pokročilých funkcí ve druhé a třetí vrstvě, včetně snadné konfigurace a správy v uživatelsky intuitivním webovém rozhraní:

•             Statické L3 routování se 32 cestami (IPv4 a IPv6) pro lokální interVLAN směrování.

•             Pokročilá VLAN podpora pro lepší segmentaci sítě.

•             Pokročilá kontrola jednotlivých PoE portů umožňující vzdálenou správu napájení připojených PoE zařízení, včetně plánování provozu.

•             Energeticky účinný Ethernet (IEEE 802.3az) pro maximální úsporu energie.

•             Konfigurovatelné L2 funkce - VLAN, Rapid Spanning Tree, IGMP Snooping a Querier, IGMP Fast Leave.

•             Pokročilé funkce inteligentního přepínání zahrnující IPv4 / IPv6 statické L3 routování, zásady QoS DiffServ, linkovou agregaci LACP, kontrolu vysílání a ochranu Denial of service.

•             Doživotní hadwarová záruka, doživotní NBD záruka a doživotní technická podpora.

Nové přepínače jsou v prodeji v distribuční síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 6 700 Kč s DPH (GS510TLP), 9 970 Kč s DPH (GS510TPP) a 13 340 Kč s DPH (GS418TPP).

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme