Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Flex 2 nabízí větší flexibilitu a vylepšené funkce

redakce 28.05.2014

Lenovo představuje dva nové přírůstky do své rodiny notebooků Flex – nové notebooky Flex 2, které jsou k dispozici v 14 a 15,6palcovém provedení. 

Nejenže notebooky poskytují uživatelům 300° flexibilitu s dvěma skvělými režimy notebook a stojánek, ale od původních modelů se v případě provedení s Full HD displejem a samostatnou grafikou liší i působivými vizuálními zážitky.

lenovo-flex-2-14-nahled

Dominující vysoký výkon

Notebooky dostupné v 14 nebo v 15,6palcovém provedení posouvají novým designem a výkonnými funkcemi rodinu zařízení s duálním režimem na vyšší úroveň. Notebooky Flex 2 přitahují pozornost díky své 300° možnosti otáčení a volitelné podsvícené klávesnici, která vhodně doplňuje vzhled tohoto okouzlujícího zařízení.

Uživatelé si jistě oblíbí poutavé zobrazení obrázků a fotografií díky výrazně jasnějšímu Full HD 1920×1080 širokoúhlému displeji u vybraných modelů. Pro bohaté zážitky ze zábavy si mohou pak vybrat v případě modelů s až 4. generací i7 procesorů Intel Core grafiku NVIDIA GeForce, díky které se hry a videa zobrazují rychle a plynule. Nebo se mohou rozhodnout pro modely se samostatnou dynamickou grafikou AMD Radeon™ R5 M230 a procesory AMD APU až po modely s AMD A8 s integrovanou grafikou Radeon na čipu.

Aby zvuk z filmů, her a hudby zněl ze stereo reproduktorů hlasitěji a jasněji, s konzistentním zabarvením a menším zkreslením, jsou notebooky Flex 2 vybaveny technologií Dolby Advanced Audio v2. Pro uživatele, kteří rádi komunikují prostřednictvím video chatu, jsou notebooky dodávány s volitelným dvojitým digitálním mikrofonem pro věrnější zážitky při použití 720p HD kamery.

Oproti svému předchůdci Flex 2 dále poskytuje celkově lepší uživatelskou zkušenost díky několika vylepšením v oblasti zpracování dat, jejich skladování a operační paměti. Pro rychlé a efektivní operace jsou Flex 2 notebooky nabízeny s výběrem nejnovějších procesorů Intel a AMD, přicházejí s třemi možnostmi ukládání dat – až 1 TB HD nebo hybridní SSHD nebo až 256 GB SSD úložiště – a s dlouhou výdrží baterie.

lenovo-flex-2-15-nahled

Dva režimy v jednom zařízení

Notebooky s cenou od 9 999 Kč s DPH (14palcový), resp. od 12 499 Kč s DPH (15,6palcový), představují pro uživatele jeden z nejdostupnějších „konvertibilních“ počítačů, se dvěma unikátními režimy integrovanými v jednom stroji. V obou režimech se uživatelé mohou těšit z výhod dotykem ovládaného systému Windows 8.1 pomocí 10bodového multitouch displeje.

Flex 2 se svou pohodlnou klávesnicí a stylovým vícedotykovým touchpadem s volitelnou kovovou podložkou pro ruku pracuje skvěle v tradičním režimu notebooku pro produktivní úlohy. Pak stačí otočit klávesnici o 300° pod displej a přejít do režimu stojánku pro jiný způsob, jakým se lze zblízka dívat na filmy a digitální obsah.

Dostupnost

14palcový Lenovo Flex 2 u nás bude dostupný v polovině června, 15,6palcový model koncem června.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud