Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D

redakce 02.06.2011

Samsung představil výrazně designový Full HD monitor s dostatečnou rychlostí pro zobrazení 3D obrazu a 27“ obrazovkou. Novinka vypadá na první pohled hodně zajímavě, je tenká, atraktivní a měla by se prodávat za vcelku rozumnou cenu.

Podle výrobce bude monitor Samsung S27A950D nabízet dvakrát ostřejší obraz než konkurenční monitory. Z technických specifikací zatím nevyplývá, proč by tomu tak mělo být, takže do doby, než si jej budeme moci vyzkoušet v našem testlabu, prodáváme tak, jak jsme koupili. 27“ obrazovka má být vybavena unikátní technologií 3D Hyper Real Engine, která má kromě ostrého obrazu zajistit i širší sledovací úhly, dokonalé zobrazení barev, pohybu a vysoký jas a kontrast.

Monitor bude vybaven jak HDMI, tak Display Portem, což umožní snadné připojení zařízení, jako jsou 3D Blu-ray přehrávač, herní konzole nebo set-top box. Už na první pohled je jasné, že monitor bude bodovat i designem. Jeho nevšední zpracování získalo ocenění „Innovation Design and Engineering Awards“ na mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES 2011.

Jedinečný design monitoru Samsung S27A950D byl inspirován technikou ohýbání a skládání papíru známou jako origami, proto působí, že je tenký jako list papíru. Celkový nezaměnitelný vzhled monitoru podtrhuje vrchní metalická linka.

Monitor Samsung S27A950D je součástí stejné produktové řady jako monitor Samsung T27A950, který byl představen loňský rok v březnu. Na český trh bude Full HD 3D LED monitor Samsung S27A950D uveden ve druhé polovině června za maloobchodní prodejní cenu 16 550 Kč včetně DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud