Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

GFI Cloud s inovovaným monitorováním výkonnosti

redakce 25.03.2014

 GFI Cloud nabízí IT administrátorům SMB podniků lepší přehled o výkonnosti serverů a pracovních stanic umožňující identifikovat problémy ještě předtím, než ovlivní produktivitu firmy.

Společnost GFI Software oznámila inovaci funkcí pro monitorování výkonnosti a další funkcionality v rámci GFI Cloud, IT platformy pro malé a středně velké společnosti, která umožňuje IT administrátorům snadno spravovat a zabezpečovat servery, pracovní stanice, laptopy a mobilní zařízení z jednotného a intuitivního, webového uživatelského rozhraní. 

Další novými funkcemi jsou výkonnější reportovací nástroje, které organizacím poskytují přehled o všech softwarových řešeních v rámci sítě a monitorují efektivitu podnikové politiky využívání webového přístupu. Administrátoři budou mít nyní přístup k reportům obsahujícím upozornění v případě, že dojde k porušování pravidel využívání webu ze strany koncových uživatelů. Kromě toho nyní GFI Cloud obsahuje, s podporou oceňovaného řešení GFI LanGuard 2014, možnost automatizovaného patch managementu, který dokáže aktualizovat software od více než 20 výrobců třetích stran včetně Adobe. Vedle všech aktualizací Microsoftu a více než 50 aplikací třetích stran podporuje GFI Cloud aktualizace 12 nejzranitelnějších aplikací za rok 2013, což z něj činí základní nástroj pro administrátory, kteří chtějí udržet své sítě zabezpečené a aktualizované.

Služby GFI Cloud dnes poskytují SMB podnikům pokročilou antivirovou a antimalwarovou ochranu, patch management, zabezpečení webového přístupu, monitoring sítě, zajištění kontinuity služeb a správu IT infrastruktury. Všechny tyto služby dávají administrátorům možnost monitorovat stabilitu svých podnikových sítí a optimalizovat konfigurace serverů a pracovních stanic s cílem zlepšit výkonnost. Jakákoliv z těchto služeb může být nasazena flexibilně a škálovatelně tak, aby nejlépe vyhovovala obchodním potřebám SMB podniku. GFI Cloud rovněž integruje systém pro vzdálený přístup TeamViewer, který v rámci GFI Cloud automaticky umožňuje přístup ke vzdálenému počítači na jedno kliknutí, což IT administrátorům dovoluje vyřešit problémy včas a rychle. Více o službách GFI Cloud najdete na http://www.gficloud.com/. K 30dennímu testovacímu provoz zdarma se lze přihlásit na https://signup.gficloud.com


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud