Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Google rozšiřuje svou nabídku: oblíbená služba je nyní dostupná i pro Windows a macOS

Jiří Palyza 16.11.2022

Jednu ze svých oblíbených služeb Google zpřístupňuje pro více platforem. VPN od Google One bude možné používat také na systémech Windows a macOS.

Kapitoly článku

V minulém měsíci Google oznámil novou službu virtuální privátní sítě pro zařízení na platformách Android a iOS, která se nazývá VPN od Google One. Před pár dny společnost překvapila dalším oznámením, že služba bude také dostupná pro Windows a Mac.

VPN od Google One by už měla být k dispozici pro desktopové platformy pro všechny členy Google One s prémiovými tarify. Automaticky tak získávají službu VPN bez dalších poplatků.

Nyní také pro Windows a macOS: Google přináší oblíbenou službu na další platformy

googleone

Služba virtuální privátní sítě bude přístupná také pro desktopové platformy Windows a macOS. | Zdroj: Google

Podle informací zástupců společnosti Google bude desktopová verze VPN dostupná na stejných trzích, kde je v současnosti dostupná pro mobilní platformy Androidu a iOS.

V té souvislosti představitelé Googlu také uvedli: "I nadále se zavazujeme k poskytování vysoké úrovně transparentnosti a kontrolovatelnosti našich záruk ochrany soukromí a bezpečnosti. Nedávno jsme dokončili rozšíření souvisejícího auditu také na desktopové implementace pro systémy Windows a macOS.

Zdroj: The Verge


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud