Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní headset Cooler Master

Pavel Trousil 31.10.2016

Cooler Master uvedl na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí navíc 7.1 kanálový zvuk, RGB podsvícení a USB zvukovou kartu s vestavěným ekvalizérem.

Novinka je vzhledově podobná svému předchůdci a nabízí opět lehkou hliníkovou konstrukci. Sluchátka jsou vyvedena v černé barvě s červenými doplňky s pevným hlavovým mostem a flexibilním páskem pod ním. Mikrofon je ukryt v levé mušli. Polstrované náušníky eliminující hluk z okolí mají nově podsvícené logo společnosti nastavitelné v široké škále RGB barev.

Inovací integrovanou do modelu MasterPulse Pro je také do ovládacího panelu vestavěná zvuková karta. K dispozici je nastavení hlasitosti, vypnutí/zapnutí mikrofonu, přepínání LED podsvícení, tlačítko pro 7.1 kanálový zvuk a volba režimů ekvalizéru.

cooler-master-masterpulse-pro-nahled1-nahled

Headset nabízí tři přednastavené profily, pro hudbu, film a hry, a možnost vypnutí ekvalizéru. Zvuk je reprodukován skrze 44mm měniče, nechybí technologie Bass FX, která umožňuje za běhu odejmout či nasadit magnetické boční panely a dále tak ovlivnit zvukový projev. Jejich odejmutím dojde ke zvýraznění nižších frekvencí s dominantními basy, naopak nasazené panely zprostředkují plně vybalancovaný zvuk.

MasterPulse Pro lze připojit k PC, notebooku nebo konzoli prostřednictvím 2 m dlouhého plochého USB kabelu. Bezdrátová verze s názvem Cooler Master MasterPulse Maker přijde na začátku roku 2017. Sluchátka Cooler Master MasterPulse Pro budou na trhu k dispozici již v průběhu listopadu za doporučenou koncovou cenu 2699 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud