Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Honor View20 s novou generací displeje a 48MPx fotoaparátem

redakce 09.01.2019

Honor View20 je vybavený novou generací displeje a fotoaparátem s rozlišením 48 MPx s umělou inteligencí Ultra Clarity a 3D režimem modelování.

Na CES 2019 Honor představuje také nové barevné provedení Honor 8X. Honor View20 s mimořádným výkonem přináší další úroveň stylu a designu. Přichází s unikátní novou generací displeje s průstřelem a jeho fotoaparát s vysokým rozlišením 48 MPx je prvním svého druhu. Nový režim 48 MPx AI Ultra Clarity pomůže do jednoho snímku zakomponovat více samostatných snímků s rozlišením 48 MPx. Je dodáván také s 3D zabudovanou kamerou, která dokáže skenovat a rozpoznat objekty reálného světa.

Honor View20 je prvním modelem v kategorii chytrých telefonů, který je vybaven pokročilou 7nm Kirin 980 AI čipovou sadou s duálním NPU, GPU Turbo 2.0 pro grafický výkon a baterií 4 000 mAh s technologií SuperCharge.

Z estetického hlediska jde o první chytrý telefon svého druhu, jehož povrch vytvořila pokročilá nanolitografická technologie. Ta na těle telefonu vykresluje jemné nano struktury. Čtvrtá generace nano-vaukového lakování a prakticky neviditelná textura společně vytvářejí živý a dynamický přechod ve tvaru písmena V.

Značka Honor na CES 2019 představila také nové barevné provedení Phantom Blue pro model Honor 8X, jehož displej chrání tónované sklo s dvojitým povrchem o průměru 2,5D. Díky tomu zařízení dosahuje velmi hladkého a elegantního vzhledu. Modelu chytrých telefonů HONOR 8x se od svého uvedení celosvětově prodalo více než šest milionů kusů, celkově má produktová kategorie X na kontě přes 50 milionů prodaných kusů. V současné době se ale prodej modelu 8X v provedení Phantom Blue na našem trhu neplánuje.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud