Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HP uvádí nové AIO PC pro malé firmy

redakce 14.09.2011

Společnost HP uvedla dva nové all-in-one počítače určené pro hlavně malé firmy. HP TouchSmart Elite 7320 je vybaven 21,5“ dotykovou obrazovkou a procesory Intel Core i3, i5 a i7, zatímco HP Pro 3420 All-in-One má obrazovku 20“ a pohání jej Intel Core i3.

HP se ve své tiskové zprávě odvolává na výzkum provedený společností IDC, ze kterého vyplývá, že se podíl all-in-one počítačů určených pro firemní uživatele na celkovém trhu all-in-one  v příštích 12 měsících zvýší celosvětově z 9,9 % na 15,7 %. Výhled je to hezký, otázkou zůstává, zda do 12 měsíců budou AIO PC HP ještě HP, a na tuto nejistotu bývají nejháklivější právě korporátní zákazníci.

Design modelu HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Business PC umožňuje vertikálně pohybovat obrazovkou až do úhlu 30 stupňů, což ocení zejména zákazníci s omezeným pracovním prostorem. HP TouchSmart Elite 7320 disponuje 21,5“ širokoúhlým, dotykovým Full HD displejem s LED podsvícením a jeho výkon zajišťuje druhá generace procesorů Intel Core i3, i5 a i7. Součástí dodávky je i software HP TouchSmart Suite pro efektivní práci v dotykovém prostředí a program zákaznické podpory Elite Support.

HP Pro 3420 All-in-One je určen pro vytížené malé firmy hledající univerzální počítač, který je připraven k práci ihned po jeho vybalení. Jedná se o ideální model pro firemní zákazníky nebo firmy vyžadující nástroje pro virtuální spolupráci. HP Pro 3420 je vybaven integrovanou webkamerou a reproduktory Premium Stereo pro okamžitou vzájemnou on-line komunikaci se zaměstnanci na vzdálených pracovištích. Model je vybaven 20“ displejem, procesorem Intel Core i3, pamětí až 8 GB a pevným diskem s kapacitou až 2 TB. Pro zabezpečení přístupu a sdělování důvěrných informací slouží nástroj HP ProtectTools.

Model HP TouchSmart Elite 7320 bude na českém trhu dostupný od poloviny října 2011 za doporučenou koncovou cenu 10 590 Kč bez DPH. Model HP Pro 3420 bude na českém trhu dostupný od poloviny října 2011 za doporučenou koncovou cenu 13 090 Kč bez DPH.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud