Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HyperX doplňuje řadu SSD disků o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD

redakce 25.09.2018

Maximalizujte rychlost hraní a užijte si světelné efekty s novými externími a RGB SSD disky HyperX.

HyperX, divize Kingston Technology Company, uvedla na trh nové SSD disky – HyperX FURY RGB SSD a HyperX SAVAGE EXO SSD. FURY RGB SSD je určen pro hráče, kteří touží po rychlejším a plynulejším načítání her a zároveň chtějí vylepšit vizuální tuning svého PC barevnějším LED osvětlením. Savage EXO SSD je výkonný externí disk, který lze použít pro rychlé ukládání dat a spouštění aplikací přímo z disku. Oba SSD disky využívají technologii 3D NAND, která přináší nižší spotřebu energie, delší životnost a vysokou rychlost čtení a zápisu – až 10x vyšší, než má klasický pevný disk s rychlostí otáček 7200 ot/min.

Nové HyperX FURY RGB SSD a HyperX SAVAGE EXO SSD nabízejí hráčům, fandům taktování a stavitelům PC systémů výkonná řešení pro ukládání dat navržená tak, aby vyhovovala potřebám rozmanitých herních aplikací. Mezi jejich přednosti patří:

  • Vizuální zážitek: FURY RGB SSD nabízí kromě rychlosti čtení až 550 MB/s a rychlosti zápisu až 480 MB/s také atraktivní světelné efekty pro herní, přetaktované nebo vlastnoručně sestavované počítače.
  • Podsvícená plocha disku umožňuje nastavení dynamických světelných efektů.
  • Je kompatibilní se základními deskami, které podporují RGB osvětlení a několik RGB zařízení, a umožňuje synchronizaci světelných efektů s dalšími RGB komponentami.
  • FURY RGB SSD se vyrábí s kapacitou 240, 480 nebo 960 GB.
  • Prodává se samostatně nebo jako součást upgradovací sady, která obsahuje také adaptér pro USB 3.0, 3,5" montážní držák a šrouby, RGB kabel, datový SATA kabel, propojovací kabel s konektory USB 3.1 typu A a mini-USB a také software pro klonování pevných disků.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud