Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Intel představil chytrý náramek pro dámy

Michal Bareš 05.09.2014

Na přehlídce pro jaro/léto 2015 představí značka Opening Ceremony společně s Intelem designový inteligentní náramek. MICA kombinuje polodrahokamy a kůži užovky s vyspělou technologií.

140807-collier-schorr-opening-ceremony-shot3-019-07-rgb-crop-nahled

Intel MICA

MICA je zkratka pro „My Intelligent Communication Accessory”. Za jeho designem stojí společnost Opening Ceremony a vyrobil jej Intel. Jedná se o dámský módní doplněk vybavený komunikačními funkcemi. MICA umožňuje ženám být neustále připojené prostřednictvím SMS zpráv, upozornění na schůzky a obecných notifikací dodávaných přímo na zápěstí. V budoucnu bz náramku měly přibýt i další funkce.

Inteligentní náramek navrhli designéři Opening Ceremony Humberto Leon a Carol Limová, přičemž Intel by přispěl po technologické stránce. Společnosti Opening Ceremony a Intel oslovily fotografku Collier Schorrovou, aby s náramkem MICA zachytila modelky Kirsten Owenovou a Ajak Dengovou. Jde o vůbec první snímky nového náramku. 

MICA bude k dispozici ve dvou provedení, přičemž obě budou mít dotykový displej ze zakřiveného safírového sklíčka. V jednom provedení bude černá kůže užovky, čínské perly a lazurity z Madagaskaru, druhé provedení bude bílé, s tygřím okem z Jižní Afriky a obsidiány z Ruska.

140807-collier-schorr-opening-ceremony-shot3-263-07-rgb-nahled

Intel MICA


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud