Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Interaktivní profi displeje pro školy a kanceláře

redakce 04.07.2017

Iiyama uvádí na český a slovenský trh novou sérii 68 LFD panelů se 4K UHD rozlišením. Nové panely jsou navrženy pro maximální zážitek ze sledování, pro podporu týmové spolupráce a fungování ve školních třídách nebo zasedacích místnostech. Jsou dostupné ve velikostech: 65", 75" a 86".

Panely z nové série 68 jsou plug-and-play zařízení se širokou škálou vstupů, reproduktory i přípravou pro uchycení VESA držáků. Infračervená doteková technologie je schopna rozlišit až 20 doteků a její rychlá odezva zaručuje přesný a plynulý interaktivní zážitek bez čekání.

Modely nové řady 68 jsou vybaveny IPS LED panelem s anti-glare pokrytím pro maximální barevnou přesnost, vysoký jas a maximální pozorovací úhly. Série 68 přichází s vlastním iiyama operačním systémem Android. K základní výbavě paří aplikace Note (pro vytvoření digitální tabule), webový prohlížeč, správce souborů a jako doplňkovou výbavu si může zákazník zakoupit i Wi-Fi modul, pro bezdrátové sdílení souborů napříč platformami.

Aplikace Note umožní, aby byl panel používán jako digitální bílá tabule, s možností uložit a sdílet obsah přes cloud, dělat poznámky do prezentací, dokumentů nebo obrázků, nebo přehrávat soubory z USB klíče či interní paměti. Panely podporují kreslení a psaní pomocí digitálního inkoustu v aplikacích Microsoft Office a také nástroje jako Windows Ink Workplace.

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud