Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jak na zrcadlovku

Pavel Trousil 09.04.2014

Na Apple App Store a na Google Play je nově česká verze aplikace Canon EOS průvodce, která vysvětluje základy fotografování a poskytuje informace o tom, jak začít používat novou zrcadlovku EOS.

eos4-nahled

Aplikace Canon EOS Průvodce pomáhá uživatelům prozkoumat funkce fotoaparátu EOS 1200D (ale obecně i všech dalších zrcadlovek), nabízí jim rady a triky pro lepší fotografování a učí je řešit problematické fotografické situace.

Nápověda a přehledná příručka, která seznamuje začínající uživatele s rozložením jednotlivých ovládacích prvků, usnadňuje první kroky v oblasti digitálních zrcadlovek. Aplikace EOS průvodce nabízí řadu odborných tutoriálů a praktických cvičení ve stylu krok-za-krokem. Tutoriály seznámí uživatele se základy fotografování v tempu, které jim vyhovuje. Ve výukových materiálech se dozvědí vše důležité o fotografování. Součástí aplikace je také průvodce, který poskytne užitečné rady a tipy, např. pro správnou kompozici při focení skupinek nebo krajiny, a díky němuž zmizí potíže, jako jsou rozmazané či přeexponované snímky. Uživatelé, kteří si aplikací stáhli již dříve, obdrží automatickou aktualizaci.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud