Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jedna klávesnice pro všechny

Pavel Trousil 04.07.2016

Nejnovější bezdrátová klávesnice Logitech je plně vybavená počítačová klávesnice s numerickou částí, která současně funguje pro ovládání smartphonů a tabletů. Stiskem tlačítka Easy-Switch můžete přepínat mezi třemi současně připojenými zařízeními a psát na nich.

Díky klávesnici Logitech K780 Multi-Device můžete psát pohodlně a stejně rychle jako na počítači na všech zařízeních, která máte na stole, a hladce mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka. Pro klávesnici K780 Multi-Device je podle výrobce charakteristické tiché psaní s citlivou odezvou. Klávesy jsou v plné velikosti a klávesnice má pogumovanou lištu s měkkým povrchem, do níž lze vložit nejrůznější mobilní zařízení – od smartphonů až po iPad Pro s úhlopříčkou 12 palců. Klávesnice je štíhlá a má bytelnou konstrukci.

Klávesnice je vybavena jak USB technologií Logitech Unifying, tak Bluetooth Smart, takže si můžete vybrat, jaký způsob bude pro připojení vašeho počítače, telefonu nebo tabletu nejvhodnější. Při nečinnosti přechází klávesnice K780 Multi-Device do režimu spánku a navíc má vypínač – díky tomu se může pochlubit výdrží baterie až 24 měsíců.Očekává se, že bezdrátová klávesnice pro více různá zařízení Logitech K780 Multi-Device bude k dostání během července za doporučenou cenu 2 769 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud