Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Kriminálka, seriál o drogách a animovaní X-Meni. Jaké novinky nabídne Disney+?

Jakub Fišer 29.02.2024
Zdroj: Hulu / Smrt a jiné detaily press kit

Streamovací platforma Disney+ se připravuje na celou řadu březnových premiér, z nichž některé opravdu budou stát za to. Na své si přijdou fanoušci mysteriózních krimi sérií, animovaných komiksových příběhů, ale i dokumentů. Jaké březnové novinky jsou ty nejzajímavější?

Kapitoly článku

Smrt a další detaily (5. března)

Mysteriózní krimi seriál Smrt a další detaily (v originálě Death and Other Details) sleduje příběh záhadné vraždy na zaoceánském parníku. Hlavní postava Imogene Scottová chce vraždě přijít na kloub, ale sama se stává podezřelou.

V hlavních rolích září Violette Beaneová a Mandy Patinkin, za pořadem stojí tvůrčí duo Mike Weiss a Heidi Cole McAdamsová. Weiss již má na kontě několik kriminálních pořadů, McAdamsová produkovala například úspěšnou sci-fi sérii Prvních 100. Smrt a další detaily měl již v lednu premiéru na Hulu, 5. března vyjde všech 10 dílů na Disney+.

Zdroj: Hulu / YouTube

X-Men ’97 (od 20. března)

Animovaný seriál z universa Marvel se vrací do kultovní doby 90. let, kdy vznikla skupina mutantů s označením X-Men. Pro mutanty to tehdy bylo nejhorší období, protože svět proti nim bojoval a vnímal je jako hrozbu pro běžnou „tradiční“ společnost.

Seriál z produkce Marvel Animations nabídne v první sérii od 20. března 10 epizod po 30 minutách. Showrunnerem je Beau DeMayo, který již spolupracoval na seriálech Moon Knight, Zaklínač či Star Trek: Podivné nové světy coby scénárista.

Zdroj: Totalfilm.cz / YouTube

Drogy a.s. (3. března)

Dokusérie z produkce National Geographic nabízí pohled za oponu drogového světa. Nabízí nejucelenější pohled na to, jak drogy vnímají uživatelé, politici, běžní lidé, ale také přináší do kontextu historii drog a psychoaktivních látek, stejně jako smutnou pravdu smrtelného drogového průmyslu.

Na ploše 45 minut každý díl otevírá jiné téma, o jiné látce, o jiné šokující pravdě. Na Disney+ byla doposud pouze 2., 6. a 7. série, nyní přibude i 5. řada. Seriál má dohromady 8 sérií, nejnovější vyšla v roce 2016.

Zdroj: National Geographic / YouTube

Zdroj: Disney, ČSFD


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud