Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Laserové tiskárny a multifunkce, kterým můžete poslat mail

redakce 27.10.2010

Společnost HP představila novou řadu laserových barevných tiskáren pro malé a střední firmy a podniky s přípravou pro novou technologii ePrint. Technologie zabudovaná do nových tiskáren poskytne uživatelům možnost tisknout bez ovladačů.

Kapitoly článku

Technologie ePrint umožňuje tisknout ze všech zařízení, která mají přístup na internet, tedy například i z chytrých telefonů, iPadů a podobně. Nemusí se totiž instalovat žádné ovladače. Stačí poslat požadovaný dokument na unikátní email tiskárny, která ho pak vytiskne. Podporovány jsou dokumenty Office, dále PDF a JPEG. „Cloud“ HP dokument zpracuje a pošle ho na tiskárnu.

Nejmenší laserová tiskárna na světě

Novou technologií ePrint  disponuje i nejmenší barevná laserová tiskárna na světě HP LaserJet Pro CP1025. Je vhodná pro domácnosti i pracovníky v malých podnicích, kteří chtějí tisknout barevně a v profesionální kvalitě. Připojit se k ní mohou bezdrátově (WiFi), nebo přes ethernetový kabel. Tiskárna je čtyřprůchodová.
Instalace této tiskárny je jednoduchá a trvá jen několik minut. Aplikace HP Smart Web Printing umožňuje šetřit toner a papír kombinováním tisku více webových stránek na jednu stranu papíru. Cena tiskárny začíná na 4490 Kč bez DPH.

HP LaserJet Pro CP1525

Výkonnější tiskárna pro domácnosti či malé kanceláře, které potřebují praktické bezdrátové připojení (WiFi) a barevný tisk profesionální kvality se jmenuje HP LaserJet Pro CP1525. Také ona podporuje technologii ePrint. Její rozlišení je ImageREt 3600.
Funkce HP EasyColor zabezpečí kvalitu automatického tisku textů, obrázků i grafiky. Tato tiskárna umožňuje i vytváření a tisk vlastních marketingových materiálů, jako například brožur či letáků. Uživatelům přitom umožňuje zachovat stejné náklady na stranu jako s černobílou HP LaserJet.

HP LaserJet Enterprise CP5520 s detekcí typu papíru

Tato řada tiskáren je určena pro velké společnosti, pro veřejný sektor nebo střední podniky, které vyžadují snadné používání a oboustranný barevný tisk s vysokou vstupní kapacitou papíru až do 2350 listů. Umožňuje tisk širokého spektra materiálů, od prezentací, marketingových šablon, letáků až po formát A3.
Díky funkci HP Advanced Auto Media Sensing se nastavení tiskárny automaticky přizpůsobí typu a velikosti papíru.

Multifunkce HP LaserJet Pro CM1415

S tímto barevným multifunkčním zařízením mohou uživatelé tisknout odkudkoli prostřednictvím technologie ePrint nebo drátového či bezdrátového připojení. Prohlížení webového obsahu a jeho tisk umožňuje barevný displej s úhlopříčkou 8,9 cm.
Zjednodušuje zkopírování obou stran identifikačních karet na jednu stranu papíru. Kopírování a skenování dokumentů ulehčuje 35stranový automatický podavač papíru a snadno přístupný USB port na předním panelu.

První strana za 8,5 sekundy s HP LaserJet Pro M1536

Tiskárna HP LaserJet Pro M1536 je vhodná pro uživatele v podnicích s malými nebo středními kancelářemi, kterým postačí černobílý tisk a kopírování oboustranných dokumentů, faxování a skenování.
HP LaserJet Pro M1536 dokáže přijímat tiskové úlohy i z mobilních zařízení, umožňuje tisk až 25 stran za minutu ve formátu A4. S technologií okamžitého zapnutí trvá výstup první strany pouze 8,5 sekundy. Tiskárna disponuje 35stranovým automatickým podavačem dokumentů na kopírování či faxování několikastranových dokumentů.
Stejně tak mohou uživatelé tisknout různé podnikové dokumenty v několika velikostech pomocí prioritního zásobníku na 10 listů a zásobníku na 250 listů papíru.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud