Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

LED projektor s Androidem

Pavel Trousil 26.07.2016

Společnost BenQ má v nabídce nový multimediální LED projektor BenQ i500. Novinka je postavena na operačním systému Android s přístupem k aplikacím v obchodu Google Play a nabízí možnost bezdrátového přenosu.

Projektor BenQ i500 váží jen 1,3 kg a reprodukuje obraz s rozlišením 1280 x 800 pixelů pomocí dvou LED zdrojů světla, které dosahují životnosti až 30 000 hodin. Projektor nabízí svítivost 500 ANSI lumenů, kontrast 100 000:1 a fixní zoom. Disponuje technologií short-throw promítající 80“ obraz na vzdálenost 1 metr a dvěma dvoukomorovými 5W reproduktory. Lze jej využít také jako Bluetooth reproduktor bez projekce.

benq-i500-back-nahled

Díky systému Android je možné do projektoru nahrávat aplikace z Goole Play. Integrovaný Wi-Fi adaptér pak umožňuje připojení k internetu a tím projekci obsahu z populárních hudebních a video služeb jako jsou YouTube, Vimeo, Spotify, a dále pak hraní her, sledování sportu a další. BenQ i500 podporuje připojení přes Bluetooth a zobrazení obsahu přímo z USB zařízení pomocí připravených kancelářských aplikací. K dispozici je dálkový ovladač a projektor podporuje bezdrátové myši a klávesnice. Systém projektoru poskytuje také automatické aktualizace firmware i nainstalovaných aplikací. Smart projektor BenQ i500 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 21 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme