Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech G PRO X s technologií Blue VO!CE

redakce 11.07.2019

Inovativní herní headset kombinuje pokročilé technologie s vysokým komfortem

Logitech představil dva nové PRO herní headsety Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset. Nejnovější přírůstky do řady herních periferií Logitech G PRO byly navrženy a zkonstruovány ve spolupráci s eSportovci. Kombinují pohodlí a odolnost s vysoce výkonnou zvukovou a hlasovou technologií, takže všichni hráči mohou slyšet a znít jako profesionálové.

PRO X představuje debut technologie Blue VO!CE, kterou firma vyvinula ve spolupráci s předními odborníky v oblasti mikrofonů Blue Microphones. Pokročilý herní software Logitech G HUB nyní umožňuje pomocí technologie Blue VO!CE v reálném čase používat pro mikrofon sadu efektů, díky nimž dosáhnete čisté a profesionální komunikace. Ve výsledku můžete svůj hlas vyladit na základě svých individuálních preferencí tak, že vás spoluhráči budou lépe slyšet nebo můžete znít jako profesionální streamer.

Ihned po rozbalení mohou hráči využívat Blue VO!CE integrovanou funkci nahrávání a přehrávání, která jim umožní rychlý výběr profilu filtru, jenž zní přesně podle jejich unikátního tónu hlasu a hlasitosti. Pro hráče, kteří mají zájem o další přizpůsobení, má Blue VO!CE pokročilý režim s úplnou sadou pro-grade efektů, včetně kompresoru, de-esseru a de-popperu.

S cílem pomoci profesionálům při jejich náročných trénincích a na jejich cestách, byly nové headsety vyvinuty od základu tak, aby nabízely dostatečné pohodlí během celodenního používání a zároveň poskytovaly neuvěřitelně dlouhou životnost. Jejich lehká konstrukce je vyrobena z hliníku a oceli, náušníky (mušle) jsou z měkké paměťové pěny s prémiovým koženým potahem. Součástí balení PRO X je i sada náušníků pokrytých velurem.

Herní sluchátka PRO X a PRO jsou kompatibilní s PC a mobilními zařízeními. Vybavena jsou zvukovými měniči Pro-G 50mm od Logitech G, které jsou vyrobeny z hybridního materiálu pro kvalitní reprodukci s mohutnými basy a bohatým zvukem. PRO X navíc nabízí DTS Headphone: X® 2.0 surround sound – technologii, která simuluje 3D prostředí originálního zvukového mixu.

Cena a dostupnost

Náhlavní sady Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset jsou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 3 499 Kč a 2 769 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud