Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mechanická herní klávesnice Logitech G413

Pavel Trousil 19.04.2017

Klávesnice Logitech G413 s horním krytem z eloxovaného hliníku a průchozím USB portem nabízí štíhlý design a vyspělé funkce za 2 690 Kč.

Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes oznámila uvedení přírůstku do své řady mechanických herních klávesnic s celým názvem Logitech G413 Mechanical Gaming Keyboard. Klávesnice je vybavena mechanickými spínači Romer-G vyvinutými společností Logitech, které podle ní nabízejí o 25 procent rychlejší sepnutí, než umějí standardní mechanické klávesnice. Dále má kartáčovaný horní kryt z eloxovaného hliníku, jaký se používá v konstrukcích letadel, průchozí USB port a podsvícení kláves.

Integrovaný průchozí USB port poskytuje napájení a vysokou rychlost přenosu pro jakékoli zařízení s rozhraním USB. Klávesnice Logitech G413 má rovněž tlačítka pro ovládání multimédií, takže pomocí funkčních kláves můžete při stisku klávesy FN ovládat hlasitost, přehrávání a jeho pozastavení, ztlumení zvuku, herní režim, podsvícení a další funkce. Přepínací funkce klávesy FN je ve výchozím nastavení obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS) nakonfigurována tak, že funkční klávesy ovládají multimédia.

Klávesnice je dostupná ve dvou verzích – Logitech G413 Carbon se vyznačuje v základu rudým podsvícením, zatímco Logitech G413 Silver má ikonické podsvícení bílé. Doporučená maloobchodní cena je 2 690 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud