Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Monitor Acer s podporou AMD Freesync

Pavel Trousil 20.02.2015

Společnost Acer uvádí na trh herní monitor Acer XG270HU s technologií AMD FreeSync, která eliminuje chvění a trhání obrazu. Tento 27" monitor se také může pochlubit rozlišením WQHD  a obnovovací frekvencí 144 Hz.

xg270hu-02-nahled

Nový herní monitor Acer XG270HU podporuje technologii AMD FreeSync, která v kombinaci s podporovanými grafickými kartami AMD Radeon R eliminuje chvění a trhání obrazu pro plynulé hraní her. Jde o konkurenční řešení technologie G-Sync společnosti nVidia. Díky technologii FreeSync je každý snímek zobrazený na monitoru XG270HU synchronizován se snímky, které vyrenderuje grafická karta, čímž je eliminováno chvění a trhání obrazu. Tato technologie také minimalizuje latenci.

Tento 27" monitor se také může pochlubit rozlišením WQHD (2 560 × 1 440 px), rychlou obnovovací frekvencí 144 Hz a bezrámovou konstrukcí displeje. Bezrámový displej monitoru XG270HU maximalizuje zobrazovací plochu a poskytuje možnost použití více monitorů vedle sebe. Jeho rychlá odezva 1 ms podle výrobce zaručuje, že budou akční scény nebo dramatické přechody plynulé bez rozmazávání a duchů.

xg270hu-01-nahled

Připojení monitoru k počítači usnadňuje port HDMI 2.0, Dual-link DVI a DisplayPort 1.2 a nechybí ani dva 2W reproduktory. Pro nižší namáhání očí je a ochranu před poškozením zraku při dlouhodobém sledování obrazu, je monitor vybaven technologiemi Acer EyeProtect. Monitor bude k dispozici v prodeji v březnu 2015 za cenu od 11 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme