Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Náramek Xiaomi MiBand

Pavel Trousil 14.11.2014

Společnost Stark Distribution představuje fitness náramek Xiaomi MiBand, který vám pomůže plnit denní fitness limity. Zároveň vás vibracemi upozorní na příchozí hovor, vzbudí v nejlehčí fázi spánku a nabízí řadu dalších funkcí. 

miband-nahled

Fitness náramek je doplněk, který vás bude motivovat ke zdravému životnímu stylu a pohybu. Na začátku přístroji uvedete svou výšku, váhu a věk. Inteligentní MiBand z těchto informací sám zpracuje výstup v podobě počtu kroků, kilometrů i spálených kalorií. Svůj vlastní denní cíl můžete měnit dle libosti. MiBand se stane vaším osobním trenérem.

Denní výsledky lze snadno prohlížet a porovnávat v přehledné, moderní aplikaci, která je zdarma ke stažení. Komunikace náramku s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 4.0. a o bezproblémový chod se stará operační systém Android 4.4.

Xiaomi Mi Band dokáže automaticky monitorovat váš spánek. Na základě nastaveného budíku vás jemnými vibracemi na zápěstí probudí v nejlehčí fázi spánku, tedy tou nejpřirozenější cestou. Tak se budete už od rána cítit odpočatí.

Tento fitness náramek můžete mít na ruce celý den. Měkký silikonový pásek a nízká hmotnost zajišťují pohodlí při nošení a díky voděodolnému provedení se o něj nemusíte bát. Elegantní hliníkový povrch obsahuje tři LED diody, které informují uživatele o úrovni nabití a plnění denního fitness limitu. Barvu světla můžete podle nálady měnit v nastavení.

Náramek MiBand má minimální potřebu nabíjení. Při standardním užívání vydrží podle výrobce baterie až třicet dní.

Kromě základních fitness funkcí dokáže Xiaomi MiBand i jinak zjednodušit váš život. Aplikace vám například nabízí pomocnou ruku při hledání vašeho fitness náramku. Při propojení s telefonem dokáže náramek oznámit příchozí hovor, a pokud používáte telefon Xiaomi, automaticky vám ho v ruce odemkne. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud