Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Navigace pro Android

redakce 12.07.2012

Svůj mobilní telefon s Androidem můžete změnit v navigační systém pomocí programu od firmy Dynavix. Jde o navigaci s hlasovými pokyny a nejnovějšími mapovými podklady, které jsou uloženy ve vnitřní paměti zařízení.

 

Nová navigace nabízí aktuální dopravní informace, díky kterým získáte podrobné hlášení o událostech na trase včetně informací o délce dopravního omezení, překážky či příčině zpoždění. K dispozici tak budete mít přesné informace o době cesty a času příjezdu včetně návrhů alternativních tras.

 

Navigace má podle výrobce intuitivní uživatelské rozhraní a při vývoji se vycházelo ze zkušeností s aplikace pro iPhone. Dynavix aplikace ale nabízí i rozsáhlé možnosti osobního nastavení. Uživatel si tak může zvolit např. barvy mapy, údaje zobrazené v infopanelu nebo jedno z 3D aut. Navigace obsahuje tedy mimo jiné navigaci do jízdních pruhů, navigaci na kontakty, asistenta rychlosti se zvukovým varováním, nabídne alternativní trasu a funkci zakázaných úseků, 2D a 3D zobrazení mapy, zobrazení významných budov ve 3D, automatický přepočet trasy, automatický denní nebo noční mód a upozornění na radary. Hlasové instrukce včetně uživatelského prostředí si pak může uživatel zvolit z velkého výběru jazykových mutací včetně oblíbených hlášek Pavla Lišky.

Dynavix umožňuje také naimportovat různé body zájmu a rozšířit si tak svou databázi kupříkladu o radary nebo jiné body zájmu.

Dynavix je k dostání pro mobilní telefony s Androidem verze 2.3-2.4 (Gingerbread) a Android 4 (Ice Cream Sandwich) prostřednictvím Google Play – verzi s mapovým pokrytím celé Evropy zakoupíte za 1749 Kč, Central Europe pak za 999 Kč. Pokud si jakoukoliv z aplikací zakoupíte do 10. srpna 2012, získáte aktuální dopravní informace na rok zdarma.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme