Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejmenší laserový projektor na světě

redakce 25.09.2017

Acer VL7860 je projektor pro nadšence do domácího kina, kteří hledají to nejlepší na trhu. Filmoví fanatici si tak mohou doma kino vychutnat díky intenzivně ostrému 120" obrazu s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px) a 8,3 miliony pixelů díky technologii XPR od společnosti TI.

Acer VL7860 dosahuje jasu až 3000 ANSI lumenů a může se pochlubit kontrastem 1 500 000:1 DynamicBlack (s dynamickým nastavováním výkonu lampy pro optimalizaci úrovní černé barvy) pro křišťálově čisté projekce. Byl navržen tak, aby poskytl všechny formy video a obrazového obsahu.

Projektor podporuje široký barevný rozsah 110 % barevného prostoru Rec. 709 a je také kompatibilní s doporučením Rec. 2020 (také známým jako BT.2020), což mu zajišťuje přesnost barev jako v kině. A navíc projektor VL7860 při použití standardu sRGB zaručuje konzistenci barev a eliminuje odchylky při jejich reprodukci. Projektor zajišťuje mimořádně plynulý obraz i v rychle se pohybujících scénách díky interpolačnímu systému rámců AcuMotion, který vypočítává a generuje mezilehlé rámce a vkládá je do stávajících pro zcela plynulý pohyb.

Projektor kompatibilní s technologií HDR (High Dynamic Range) je schopen reprodukovat větší dynamický rozsah jasu s rozšířeným kontrastem a širším rozsahem jasu – přizpůsobí se jasnějším scénám, takže v jasných scénách září detaily, zatímco ve tmavších dochází k zachování bohatých úrovní černé a vylepšeny jsou i detaily typicky ukryté ve stínech pro lepší celkovou svítivost. V kombinaci se dvěma vestavěnými 5W reproduktory je VL7860 ideálním balíčkem domácí zábavy pro nadšence do domácího kina.

Model VL7860 se jakožto nejmenší 4K UHD laserový projektor na světě může pochlubit kompaktní konstrukcí, která uživatelům umožňuje vychutnat si obraz v laserové kvalitě v širší škále prostředí. Díky tomu, že tento projektor využívá technologii laserové diody, odstraňuje nutnost vyměňovat vypálené výbojky na bázi rtuti, díky čemuž uživatelům šetří peníze a životní prostředí. Pro další úsporu mohou uživatelé zapnout ekologický režim, který sníží spotřebu energie a prodlouží životnost lampy až na 30 000 hodin.

Model VL7860 nabízí během instalace díky 1,6násobném zoomu velkou všestrannost a přináší uživatelům flexibilitu pro své umístění na různé vzdálenosti. Uživatelé navíc mohou pro optimalizaci barev a jasu v závislosti na okolním prostředí využít profesionální kalibrační režim s certifikátem ISFccc (Certified Calibration Controls).

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud