Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejoblíbenější herní headset: za tři roky a tři stovky prodáno 30 000 kusů

redakce 26.03.2017

Herní headset, sestávající se ze sluchátek s mikrofonem a s funkcí potlačení okolního hluku, HPS300 od společnosti Zalman, patří mezi nejprodávanější headsety na českém trhu. Vysokou oblibu mezi hráči počítačových her si vydobyla především svojí cenou těsně pod tři stovky, která je v této kategorii absolutně nepřekonatelná až neuvěřitelná!

Kapitoly článku

Zalman HPS300

Totálně nejlevnějších sluchátek na trhu Zalman HPS300 se za 3 roky prodalo za 3 stovky na 30 tisíc kusů.

O vysokou kvalitu zvuku se starají 50mm reproduktory s vylepšeným podáním basů. Sluchátka účinně eliminují okolní hluk a poskytují nerušený poslech hudby či plnou koncentraci při hraní her. Poloha mikrofonu tohoto setu se snadno nastavuje plně podle potřeb uživatele, mikrofon minimalizuje okolní šum a přenáší kvalitní a čistý zvuk. Design sluchátek poskytuje pohodlné používání s možností nastavení velikosti náhlavní části. Kabel je dostatečně dlouhý (má dva metry), a počítač tak nemusí být v blízkosti uživatele. Ovládání hlasitosti je umístěno přímo na kabelu. Sluchátka najdou využití nejen při hraní her, ale i při poslechu hudby, studiu či videochatu.

Od uvedení headsetu HPS300 na český trh koncem roku 2014 bylo prodáno více než 30 000 kusů a tato sluchátka se stala etalonem poměru cena/výkon, se kterými se srovnávají jiné značky v této cenové kategorii.

Technické údaje ZM HPS300

Frekvenční rozsah: 20–20 000 Hz

Citlivost sluchátek: 110 dB ±3 dB

Citlivost mikrofonu: –54 dB ± 3 dB

Impedance: 32 Ω ± 15 %

Maximální výkon: 30 mW

Délka kabelu: 2 m ±10 %

Konektor: 3,5mm Jack

Headset ZM HPS300 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je neuvěřitelná: 299 Kč včetně DPH!


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud